Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:41:11
EUR 34.7748 18:41:11
USD 32.4684 18:41:11
ALTIN ONS $2337.9850 18:41:11

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Euro dolar da 4 saatlikte obo ve 1.648 hedefi

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Estağfurullah abı insan ne kadar öğrenirse öğrensin tecrübeye muhtaçtır sizden öğreneceğimiz çok şey var inşallah

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah ben ne dedim bir gün gelecek bizi geçeceksiniz hatta beğenmeyeceksiniz işte o günler yakın ama sen yinede hocanı beğenmemezlik yapma

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Edemedik abı daha da parite al verdi abı saatlikte ichimoko da bugün bu indikatöre çalıştım

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sen bu elması tespit ettiysen sana helal olsun

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Akif abı ben de o elması soracaktım Elmas mı diye yorumunuzu alacaktım

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam sterlin dolarda 1.05 değil ama 1.1860 a düşme ihtimali var. nedeni sterlin dolarda hem obo hem tobo var ya 1.29 a gidecek ya 1.18 60 a gidecek yani 4 saatlikte bir elmas görünüyor

Zeki41_78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dgsgtk ()

hadi inşallah

Marmaris22_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Hocam bugun yukselis gelecektir , gorduklerim bugun ki grafik dunden daha iyi gorunuyor , bugun fazla yerinden sayacagini tahmin etmiyorum ayreten sabaha karsi sterlin dolar dusen kanali kirmis 4 saatlik de al vermis . Izleyelim bakalim ne olacak

dgsgtk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dgsgtk ()

gbp tl de ne olur sizce

Marmaris22_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Hocam gunay hayirli ramazanlar gbp usd sabaha karsi dusen kanali kirmis 4 saatlik te al vermis hocam . Hadi bakalim hayirlisi bakalim , hersey guzel olacak

0BeğenmedimŞikayet

Zeki41_78 ()

Merhaba, paritenin dahz da düşme ihtimali var mı peki 1,05 ve altına

0BeğenmedimŞikayet

Musabb ()

Hocam EUR/usd grafiğine göre daha önceki sterlin beklentilerinizi düşünürsek EUR/GBP bazlıda bir aşağı yönlü salma olabilir diye anlıyorum ama doğrumudur acaba? Bir çalışmanız varmı ona göre belki bir işlem seçeneği önümüzde olur şimdiden teşekkür ederim saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Hilo ()

Yorum alabilirmiyiz dusucekmi sterlin

0BeğenmedimŞikayet

Hilo ()

Sterlin yorumunuz varmidir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum