Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 13:34:36
EUR 34.7667 13:34:36
USD 32.3633 13:34:36
ALTIN ONS $2360.4100 13:34:36

Konu: Ons grafiği

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mani11 ()

Engellemek şart fakat nadıldır o bir zulme engel olamıyorsan duyur diyor. Ben duyurayımda isteyen bu adama kulak asar isteyen asmaz.

Northwest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Northwest ()

Son derece haklısınız. Sayfada greksiz ve de luzumsuz yorum kalabalıgi. Ben hemen engelledim. Sizede tavsiye ederim. Saygilar

mani11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mani11 ()

Sen ne diyon ya ne tuttuda burada show yapıyosun 1700 dahi dememişsin 1700 altına düşsün demişsin önce bide :D 1700 görmediki yorumun tutsun mübarek gün insanlatın vebalini alma altından kalkamazsın.

bay_banker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

kardeş gördünmü yorum nasılda tutuyor biz ne demişizde tutmamış :)

mani11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mani11 ()

Bu yorumun tutmadığı sürece sana hep hatırlatıcam

0BeğenmedimŞikayet

AHMET6969 ()

Peki üstadım öğle vaktinde girmiş olduğun satış emirlerinde (386-392)herhangi bir değişikliğe gittin mi? Bazı mesajlarında revize edeceğinden bahsediyordun? . bende biraz yüklü var.373.50 den aldım senin gibi parçalı satış emri vermek istiyorum. lakin son durumunda bir değişiklik var mı öğrenmek istedim. tesekkur ederim

https://altin.in/bildirim

AHMET6969 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AHMET6969 ()

Peki üstadım öğle vaktinde girmiş olduğun satış emirlerinde (386-392)herhangi bir değişikliğe gittin mi? Bazı mesajlarında revize edeceğinden bahsediyordun? . bende biraz yüklü var.373.50 den aldım senin gibi parçalı satış emri vermek istiyorum. lakin son durumunda bir değişiklik var mı öğrenmek istedim. tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Genelde gosterir olduda göstermedi 1747 hikayesi yalan oldu yukarı gitti nereye onun üstünde 1772 var ama bundan önceki oluşan duruma göre bu grafiği paylaştım gerçekleşebilir veya gerceklesmez fikir yürütme yani yoksa bu kadar mesafeli düşüşü olmazsa nerde yapacaz yorumunu daha önce oldu aynı ortam hazirlaniyor gibi geldi bana

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Onu bilemeyiz kardeşim bu bir öngörü 2 li tepe oluşumu daha önce 1703 tepesinden 1453 inmiş simdikide 2 li tepe olusuyor 1747 ve 1575 ama nezaman olur bilemiyorum biraz daha sacagi var bence bakalım öngörüm bu

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AHMET6969 ()

Üstad peki düzeltme yapmama ihtimali ne orandadır? Yani grafik üzerinden konuşacak olursak daha önce yaptığı iki tepenin ardından hızlı bir düzeltme olmuş. bu kadar ortamın toz duman olduğu bir zamanda grafikler normal zamanlardaki gibi çalışır ve doğru hamleler yapmamız konusunda bize yol gösterir mi?

derviş1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi son zamanlarda Cumalari düşüş oluyor yarın deneyip düşüşe geçermi acaba yoksa 2 gün 1hafta gibi bir süre varmı malum. ons 1730.

0BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

onsun fişini çekmeye geldim önce yarın 1700 altına bi gidelim ondan sonrasına haftaya bakarız ytd

Ege81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

Efenim yine mi onsu düşürmeye geldiniz six.

1BeğenmedimŞikayet

Serhataksoy ()

Kardeş o düzeltme değildi tombul parmakların kar satisydi düzeltme çok çok 50 60 dolar olur

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Tek cubukta inececek hali yok kısım kısım inecektir anlaminda

DerinMavi27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

geçen ay mart ortasında 2 günde 200 dolar düştü ons :)

DerinMavi27 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DerinMavi27 ()

200 dolar düzeltme olur diyosun iyimissin

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Rica ederim kardeşim

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Eyvallah kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Belki 1746 veya 1747 denemesi olabilir arkasindan iyi bi duzetme gelebilir 1574_1575 gibi daha önce aynisi olmuş bu duzeltme

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Usta biraz daha yüksektir sonra düşecektir dogrumudur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum