Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0903 02:16:38
EUR 35.0980 02:16:38
USD 32.1672 02:16:38
ALTIN ONS $2389.8950 02:16:38

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

onsu durduramazlar ise gramcılar mutlu olur ama 2li tepe ihtimalini unutmayın.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

siz diyorsunuz 120 lira çıkan 1 altın var doğru mu? siz hiç sürekli çıkan 1 şey gördünüz mü? altı üstü %10 düzeltmeden bahsediyoruz olursa formasyon. % 30-35 çıkmış 1 şey var karşınızda

Aycel_aycel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

2li tepenın hedefi 353 liramı yani nerden nereye 1 2 ayda 270 den 400e dayandı ve o rakamları artık kımse beklemıyor

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

2li tepe ise ve gerçekleşirse kuruna uygun giderse 353 grafikte yazıyor dostum. AMA Tepeyi parçalarsa 405 radarına girer

Akman71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

:) aynen dur şu 2li töre yapsın da rahatlasın dizemde engelliuirlar:)

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

onsta 15,0 lara inseydi suan 3.32 leri konusuyor olacakti. dolar iniyor ons cikiyor. ons iniyor dolar cikiyor

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Onsda bir geri çekilme olabilir mi ki. Gram da düzeltme olabilir mi sizce. Dip 373 fü bu sefer 377 gibi bekliyorum dibi. Sizce nedir. Görüşleriniz çok önemli bizler için Tşkler.

0BeğenmedimŞikayet

harbici06 ()

Mustafa hoca değirmen boşa dönüp duruyor paylaş şu alımları kazanacaksak ta batacaksak ta eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Ihtilali mevcut çok şişti indikatorler. DAKIKALIK SAATLIK ler. Ons 1 dolar cıktı nerdeyse 1 .5 gün- de

Akman71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Sizce bir alım fırsatı verir mi. 3.38 gibi

0BeğenmedimŞikayet

Sakin63 ()

Eyvallah teşekkür ederim bizde öğrenmeye çalıyoruz farkli hocalar ve farkli formüller faydasi olur zarari olmaz saygilar

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Gözü nereye bakıyorsa baksın kardeşim:) ben gözüme kesdirince girip kar al çıkıyorum. Güçlü isr full orta ise parça giriyorum. Şimdi riskli olduğu için yazmiyom hemde site durulsun sonra yazarim. Parçalı denemeler yapılabilir kar alınca kaçmak kaydıyla. Ama parçalı yapılması mantıklı sonra terse kalınca manevra icon elde tl olmali

Caravelle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Evet doğru formül. Aslında kural değil destek direnç arası hareket. Çanak de fincan de 2 değer arasındaki değer kadar yukarı koyar. 1e1 gelmez 1 kuruş aşağı yukarı tarzında hedef verir. Amacim bu tarz şeylerde farkındalık oluşturmak böyle sorulsa keşke:)

Sakin63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sakin63 ()

Bu kural gümüşte de geçerliyse 3.47-3.27=20 krş luk fark var 3.47 i kirarsa soluğu 3.66 da bulur kiramaz 3.27 yi kirarsa soluğu 3.07 de bulur benim anladığım bu dogrumu?

0BeğenmedimŞikayet

Caravelle ()

Üstad boşver takozu balyozu bunun gözü yukarıda haftaya 3.50 bandına yerleşir fed ile beraber
Ytd

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim eğer 2 tane tepe olur ve daha üstüne çıkamaz ise tepeler arası dip derinliği kadar aşağı hedef olan formasyon olabiliyor. bunun olması için tepe gecilmeyecek
dip kırılacak. grafikte tepe ve dipler siyah yatay çizgi ile işaretli. eğer gerceklesırse hedefı 353 olur. bi 353 hem 1 kanalın trend desteği hem fibo desteği. hem formasyon hedefi hem bollinger alt çizgisi.

bu yorum tarafsız bır sekılde yazılmıs olup hem formasyonu anlatmak hem sade formasyona degıl bunu destekleyen başka ındıkator fıbo trend vs. olması gereklılıgı anlatılmak amaclı yapılmıstır.

formasyonu bulan dısında suclu yoktur

Aycel_aycel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Yani 353 liramı gelir

0BeğenmedimŞikayet

Gomez_ ()

Bizim gözler zayıf hocam bu rakam yandı deyin :)

0BeğenmedimŞikayet

Jasmine6161 ()

Önceki 384 te satmadığıma pişman olmuştum gelir gelmez satıcam dedim şimdide inşallah sattığıma pişman olmam, ama hesabıma göre 390 olsa 600 kar getirecekti 370 lereinerse yşne kardan 1400 gidecekti ben kar al seçeneğini kullandım sonuçta alım yapmak istersen her yerden atlarsın trene deyipte tesellide bulundum şimdiden; )) yüzde 70 tl deyim nasip bakalım

0BeğenmedimŞikayet

tuana ()

Ezmek ne kelime parçaladı. Dirhem dirhem çıkış mı olur yahu.

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

2li tpee olursa eğer hem gram altın hem gram gümüş düşer ama biri az biri daha çok. Onu bilemeyiz şimdiden.

Ama vurup kırıp yukarı geçerse hem gram gümüş gram altın çıkar. Ama biri az biri çok. Onuda bilemeyiz. Şuan altın gümüşü eziyor.

Beylerbeyii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Tamam hocam beklemedeyim

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilmaviladin ()

Doktor bey sesimi duyyyunuz :))) Az uzaklaşiniz biraz dinlenip pazar gecesi sakin zihinle geliniz :) Selamlar... Daha öncede yazdim para kazanılır kalpler kirilmasin saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Beylerbeyii ()

2 Li tepe olursa ondan sonra düşüş olur herlde hocam bu gümüşü de çeker değil mi

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

1 tur 1 kuruş kar aldım. yazmadım sayfa durulsun enllemelerim bitsin yazarım.

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Demir_21 ()

Teşekkürler hocam elinize sağlık

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Al sat yapıcakmısınız hocam Ons tepe yaparmı gram altın 400 gelir o zamn sanırım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum