Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 12:21:25
EUR 34.7942 12:21:25
USD 32.5163 12:21:25
ALTIN ONS $2315.3850 12:21:25

Konu: gbp/tl

Kmlua ()
Sterlin

daha önce attığım grafik siyah çizgiye dikkat fiyalar nerden destek buluyor.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

estağfurullah. ben teşekkür ederim. selamlar.

__Lale__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Lale__ ()

Teşekkür ederim açıklamanız aydınlatıcı . takip ettiğim siz gibi değerli üstadları takipte kalmalı dirençler yoklansın bakalım nereye atarsa artık . Sizlerede hayırlı bereketli kazançlar ...

Kmlua için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Bilmiyorum ne yapsam bunalttı beni

Ahmetr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Şu anki seviye destek ise paylaşır mısınız sattığımı geri alacağım düşmeyecekse

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetr06 ()

Anlık işlem yapma biraz durulsun. Piyasa nasıl olsa illaki birinden birisi alım verecek acele etme

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

800 TL az da değil inş düşer de alırım, altın 375 olacağını bilsem beklerdim sattığımı geri alırdım

Ahmetr06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

hocam kesinlikle alın satın yönünde yönlendirme yapmak doğru olmaz ama. alım satımlar destek ve direnç noktaları takibiyle yapılır. ilk kez alım yapılıcaksa direnç noktasının geçilmesi beklenir ve trend yönünde işlem açılarak yükselişten faydalanılır. bu aslında en güvenli işlem şekli olur. eğer bi destek noktasındaysa yine kırılım takip edilir aşağı yönlü kırılım gerçekleşirse beklenerek ilk yukarı dönüş sinyalinde buy işlem açılır . eğer destekden dönüp kırılım gerçekleşmezse yine buy yönlü işlem açılabilir. sonuç olarak şu an alt destekde fiyatlama var. bir destek ve direnç noktasının geçildiğini kabul etmek için en az bi kaç saatlik kapanış görmeli (aslında en güzeli günlük) anlık iğnelemeler dikkate alınmaz. bi çok arkadaş takribi 8.56-57 seviyelerini işaret etti bu kapsamda takip etmekde fayda var. hayırlı kazançlar.

__Lale__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetr06 ()

Çok zararın var mi

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Neden 17.00 beklemem gerekiyordu, 4h için mi

TAF_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TAF_Soldier ()

Hocam, hayırlısı olsun.

Biraz erken işlem yapmışsınız ama her şer de bir hayır vardır.

Saat 17.00 bekleseydiniz keşke. Sağlık olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

olsun üstadım herkes kısmetini yer. piyasa da fırsatlar da bitmez. hayırlısı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

__Lale__ ()

Merhaba alım için 8.55 altınamı düşmesi beklenmelidir?

0BeğenmedimŞikayet

TAF_Soldier ()

Hayırlısı bakalım hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Zararına full çıktım yükselir şimdi satmayın bence eminim yükselir göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

İnancım kalmadı düşecek diye, ama bozdum ya yükselir şimdi

1BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

hayırlısı olsun evet dediğiniz gibi işlem açılıcaksa en azında parçalı açmak da fayda var (en az 4 parça). inş istediğiniz gibi olur. aşağı giderse alttan alırsınız yukarı giderse kalan parçalar kar yazar iki ihtimalde de üzülmeyiz. :))

0BeğenmedimŞikayet

TAF_Soldier ()

Hocam bende yaklaşık 50 dakika sonra 8.58 üstüne atamazsak stop olurum.

Yarısını satıp alttan bekleyeceğim alım için... Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

tamam inş. Keşke en azından 17 kapanışını görseydiniz. neyse hayırlısı olsun gönlünüze göre olsun o halde.

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Zararına bozdum yukarı döndü deyince etiketler misiniz, alttan alabilirsem alacağım

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

destekle fiyatlama var kırılımı takip etmek gerek. aşağı harekette öncelikle formasyon hedefi olan 8.40 lar sonrasında mavi çizgiyi test etmek isteyebilir ytd. kolay gelsin

Paramparçam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramparçam ()

Daha düşer mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum