Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 10:40:58
EUR 34.8277 10:40:58
USD 32.4108 10:40:58
ALTIN ONS $2336.8550 10:40:58

Grafiği gönderen: underzero

Rasyoda 112.84 ün önemi.altında kapatırsak 107x ler tekrar hedefte olacak.YTD

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Muc ()

Buradaki yorumlarla hareket eden yatirimci bence hakediyor arkadas. . . Allah cc den baskasi gaybi bilemez olmadik bi haber cikar butun ongoruler cop olur . Artik sacma geliyor sizin yuzunuzden aldim demek. Herkez kendi kararini kendisi verir . Ve sonucunu yasar

DARİUS34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

Hocam şuan için yorumlarınız nedir durum hep düşüş gibi duruyor ama ne dersiniz toparlar mı tekrar gümüş ?
3.45küsürden tersteyim ne yapacam bilemiyorum
Yorumlarınız benim için önemli
Cevap verirseniz çok mutlu olurum

underzero için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BOZKURT0027 ()

Sizi diğer grafikler ilgilendirmiyor ki şunu istiyorsunuz kardeşim kesin düşecek 2,93-95 ler gelecek veya 3,7 ler yakın bunlar iddali işler ama bunlar dikkat çekiyor malas3f sayfada ufurmeliyiz güncel duruma bakmadan :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmetanka ()

Bazen bir şeyler bilen tecrübe sahibi insanları cileden çıkarıyorlar... Her insan kendi verdiği kararların sonucunu yasar.

0BeğenmedimŞikayet

underzero ()

3.40tan aldıysanız bu yorumu okuyup siz bu işi bırakın size gelmiyor demek ki.

Gümüş için underzero yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Buralardan al sat tavsiyem yoktur en son 3.33 gecildikten sonra herkes kendi kararını versin demiştim. riskli bolgelerdeyiz artık.

Zafer_Yüksel için cevaplandı (yorumu göster)

https://altin.in/underzero/2

1BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Boşver hemşehrim hergun aynı şey birilerini kendilerine hedef ediniyorlar ayıp vallahi

2BeğenmedimŞikayet

underzero ()

tebrik ederim sizi. okadar yorumun icinden bunu kopyala yapıstır yapmıssınız olayın oncesini bilmeyenler de ben herkese 3.40tan aldırmısım zanneder!

Ben kimseye 3.40tan al demedim. Benim ortalama dusuk elimde tutarım herkes kendi kararını versin dedim.2.40tan satmayın 3.45lere gelecez dedim. Onu dedim bunu dedim herseyi dedim ama 3.40 uzeri alın demedim anladınız mı?

ayrıca dun gümüş 3.45 iken yazdıgım yorum asagıda. gece 00.00dan sonra engelleneceksiniz bu yorumu okuyun da once.

Cümleten selamun aleykum dostlar.
Düşüş bekleniyordu yine sitede sabredin bekleyin dedik gümüş ucuz dedik. yıldızlarımıza kadar laf edenler oldu ama sonuc ortada. ben tutmaya devam ediyorum satanlar satsın mesuliyet kesinlikle kabul etmiyorum.

https://altin.in/underzero

0BeğenmedimŞikayet

DARİUS34 ()

Dün sayfada gümüşü düşürmek icin 'mesut al', 'bugun de petrole gelen satıs gümüşü de düşürecek'. bakalım yarın ne cıkacak karsımıza? Yahu dolar 6.95 altın 1693 gümüş 3.41 cok mu ? Bu muhabbetleri okudukca gümüşleri elimde daha fazla tutasım geliyor. bi bitin artık bence

100 bin dolarım vardı 3.40 dan gümüşe girdim dün bu yorumunzla. Tabi kararımı ben verdim. Çok iddialı konuşmamak lazım. Çünkü sizi takip edenlere zarar ettirebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

underzero ()

teşekkurler.

@dtmustafa zaten bu seviyenin ustunde gordugun gibi 115x ve 118x ler var. senin dedigin de olabilir.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Elinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Bittik ()

Altında kapatamazsak hedef neresi üsdat

0BeğenmedimŞikayet

Ütü_masası ()

Rasyonun düşmesi kesinlik arz etmez degilmi

0BeğenmedimŞikayet

vegas1903 ()

İnşallah hocam şuan 112.78

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum