Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:06:46
EUR 34.7748 20:06:46
USD 32.4684 20:06:46
ALTIN ONS $2337.9850 20:06:46

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Sterlin
Arkadaşlar merhaba;

GAU/TRY Güncel Kur:376.512 saatlik grafikte görünen İkili Dip Formasyonu oluşumu için grafikte değerlendirme yapmış ve dönüş için (1 nolu bölge 370.250) bu bölgeye kadar bir düşüş olabileceğini, formasyonun çalışmasına müteakip hedefi 388.210 bölgesi olacağını belirtmiştim. ikinci kez aynı seviyeye gelmeden 372.460 bölgesi yani ortalama 2 tl lik bir fark ile dönüş yapmış görünüyor. Düşüncemi ikili dip oluşumuna istinaden belirtmiştim yani grafikte göreceğiniz üzere - W- diziliminden dolayı böyle bir düşünce belirttim. Ne görüyor isek onu aktarıyoruz bazı arkadaşlar hala bizle uğraşıyor ve onların bize sataşmalarına beğeni verenler var demekki hala bizi tanımayan yada riya yapan insanlar var sizede eyvallah.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

@Aytaç_fb41 hocam gram için yeni bir çalışma varmı.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Onsa göre yine yeri burası değil daha yüksek seviyelerin gelmesi gerekli idi hayırlısı bakalım.

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Abrasivci bliyorsunuz bu konuda fikir beyan etmiyorum bana göre bu seviyeler usd için çok yüksek fakat yinede karar sizin. Tl ye çıkarak değilde parite bazlı düşünün hem iki türlü vergi ve makasa takılmazsınız bu şekilde düşünmediyseniz önerim bu olur GBP/USD parite seviyelerini takip ediniz öyle daha mantıklı bol kazançlar dilerim saygılar.

Abrasivci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Altın düşer alırsın deyin yine :)) düşmez mi diyecem yükselip duruyor bu seviyeden giresim var

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah razı olsun sayın Müge sizlerde öylesiniz çok teşekkür ederim varolun bol kazançlar dilerim saygılar.

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Grafiklerimde yaptığım çalışmalar var geriye dönük bakabilirsiniz müsait zamanda tekrar güncel değerlendirme yapmaya çalışıcam bilgi veririm inşaAllah.

mutlu19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ethem02 ()

merhaba aytaç hocam sterlin için yükseliş hala devam ediyor diyebilir miyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ne diyim ki...

0BeğenmedimŞikayet

Moneymoney22 ()

Hocam bende o fiyattan aldım bekliyorum 1 haftadır sterlin düşmüyor buralarda geziniyor yükselecek düşüncesindeyim ama ne zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Evet sterlin için çalışmanızı paylaşır mısınız, rahat duramadım altının birazını az karla geçtim ve zarardayım sinirlerim bozuldu beklesem mi bilemiyorum 8.65 den aldım

0BeğenmedimŞikayet

mutlu19 ()

Aytaç Bey, sterlinde 9 TL'ye doğru bir hareket bekleniyor diye okuyorum yorumların bazılarında. Sizin yazılarınıza baktım göremedim. Grafik veya yorum olarak bilgi verir misiniz? 50 bin sterlin gibi rakamla girmek istiyorum. Benim için fikirleriniz değerli.

1BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Sayin hocam kiymetlisiniz. takiptesiniz, selam ve saygi ile..

1BeğenmedimŞikayet

Abrasivci ()

Hocam meyve veren ağaç taşlanır biz sıkı takip ediyoruz takibe beğeniye devam ediyoruz sterlini bozmadım 21k var kafasına göre takılıyo ne getirisi var ne götürüsü bozup dolara geçsemmi görüşünüz çok değerli saygılar

0BeğenmedimŞikayet

İkon43 ()

Aytaç by takdir ediyorum sizi . başarılarınız daim olsun . sayenizde insanlar birikimlerini koruyorlar . Hiçbir zorunluluk yokkem bide. umarım yakın zaman da düşüşüde bildirirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Çınar müsait olunca değerlendirme yapıcam inşaAllah şuan pc açamıyorum çok müsait değilim baktığımda tekrar bilgi veririm inşaAllah.

Çınar2016 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çınar2016 ()

Hocam 388 hedefin geldi lakin bundan sonra ne olur takipçin olarak öngörün ne paylaşabilimisin teşekkürler

11BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Arkadaşlar alt yorumda ne demişiz bşr hatırlayalım.

Kur:376.512 saatlik grafikte görünen İkili Dip Formasyonu oluşumu için grafikte değerlendirme yapmış ve dönüş için (1 nolu bölge 370.250) bu bölgeye kadar bir düşüş olabileceğini, formasyonun çalışmasına müteakip hedefi 388.210 bölgesi olacağını belirtmiştim. ikinci kez aynı seviyeye gelmeden 372.460 bölgesi yani ortalama 2 tl lik bir fark ile dönüş yapmış görünüyor. Düşüncemi ikili dip oluşumuna istinaden belirtmiştim yani grafikte göreceğiniz üzere - W- diziliminden dolayı böyle bir düşünce belirttim. Ne görüyor isek onu aktarıyoruz

Ve ne olmuş? Hala bazı insanlar bizi karalamaya çalışmasın çalışmalarımızda anlattıklarımız ve gerçekleşenler ortada... Sizde artık çekememezlik yapmayın da faydalanmaya bakın, dediklerimizin olması size de kazanç sağlar şimdi izliyorsunuzdur ve şunu da diyorsunuz adam ne dese oluyor ama yok ben yine karalamaya devam edicem uyuz oluyorum onlara... Ben lıke almalıyım ben ön planda olmalıyım vs yani ego... Bizim lıke la egoyla işimiz olmadı Allahın izni ile de karakterimiz buna müsaade etmez bizim için bir Allah razı olsun demeleri yeterli. Hem gram altın hem gümüş hem sterlin ve diğer ürünlerde bugün ve geçmişte verdiğimiz hedefler, başarılarımız gerçekleşme oranı %90 dır bence... Bize ettiğiniz laflar kulağınızı çınlatsın da artık kimseyle uğraşmayasınız. herkese saygılar artık böyle mevzular konuşmak istemiyorum arkadaşlar anlamayan birileri belki anlar da onlarda yola gelir diye son bir uyarı yapmak istedim Allaha emanetsiniz saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Northwest her daim gönlünüze göre olsun İnşaAllah ben teşekkür ederim karınız bereketli kazancınız bol olsun saygılar.

Northwest için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Northwest ()

Dégerli tespitleriniz ısıgında bu gunu TEB den yaptıgim alım satimlarla karla kapattim. Emeginize saglık. Onumuz tatil alım satim ve icinde bulunduguuz surec gozonunde bulunduruldugunda bir miktar gr birakip tekrar tlye döndüm. TBMM sinin 100 ncu kurulus yıldönümünü kutlar iyi tatiller dilerim saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Northwest ()

Cevabıniz icin cok tesekkur ederim.. tekrar emeginize saglık. Aydınlatıci ve acık bilgilendirmeleriniz ile yola devam.. saygılar iyi aksamlar.

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Aynen öyle sayın Northwest.

Northwest için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Northwest ()

Hocam emeginize sağlık. 379.310 uzerinde bir kapanıs olması durumunda formasyonun yukselis tarafında olabileceğini anlıyorum nacizane.. altında ise beklentimiz sanırım kırmızı oklarla ifade edilmis bu durumda.. iyi akşamlar saygılar..

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkür ederim Kaptan Allah razı olsun bol kazançlar dilerim saygılar.

Captain19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Captain19 ()

Hocam degerli bilgileriniz icin tskler iyiki varsiniz sizi bilenler biliyor gerisini bosverin gitsin kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Abı siz daha ileriyi görüyorsunuz ama ons ta 15 dk lık güzel bi Barak oluşumu var çalışırsa güzel yerler gelir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum