Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 18:20:45
EUR 34.7339 18:20:45
USD 32.5072 18:20:45
ALTIN ONS $2392.1450 18:20:45

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
Gunaydın
Bugun daha az grafik paylaşacağım. Grafik yorumu yapmayacağım. Sayfamda kendi kendinize yorumlayabilecek her turlu bilgiyi yazdım. Yorumlamak için oradan faydalanabilirsiniz. Ayrıca onceki grafik yorumlarımdan da ornek olarak faydalanabilirsiniz.

1H

4H

YTD
Bol şans dilerim

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Sakinlik olacaktı. Halatı olmuş.

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kanalcı ()

Sizede bol kazançlar dilerim dostum

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Dolar güçlü Hocam kırar burayı ama indikatörlere bakmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam dediğiniz gibi oluşan formasyon çalışmıyor bazen siz daha iyi bilirsiniz ben o yüzden direk bayrak dedim yükselen üçgen dikkatimi çekmedi ama bazen bir mum delmesi çalışmaması için sebep mi o kadarını siz daha iyi bilirsiniz ben yeni öğreniyorum :) saygılar

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Şunu mu demek istiyorsunuz?

4H

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Dikkat etmedim Hocam o kadar ben sterlindeyim dolara baktım öylesine bi grafik atabilir misiniz

1BeğenmedimŞikayet

Inan_karagoz ()

Merak etme abi şu donemde şair lerin ne dediginin hicbir onemi yok piyasalar azer bülbülün dediği gibi heran herşey olabilir:)

Akhisarli için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Dik uçgen şeklinde bayrak formasyonu var demiş arkadaşımız. Uzun kenarının ortasından fiyat mumları aşağı geçmiş. Formasyon oluşmamış gibi geldi bana. Kendisine onu izah etmeye calışıyordum.
Bol şans dilerim

Akhisarli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akhisarli ()

Şair ne demek istemiş hocam hiç anlamıyorum ki

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Üçgenin Alt hipotenus hattı fiyat mumları ile delinmiş gibi değil mi?

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam 1 4 ve günlükte bayrak oluşumu var

2BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba
Birilerinin dayanaksız atıp tutmalarını izlemektense grafiklerden bir şeyler çıkarmaya çalışmak bana daha mantıklı geliyor. Sahinlik konusunda haklısınız. Duşerse veya çıkarsa diye emirlerinizi hazırlayıp beklemek gerek.

Bol şans dilerim

Kanalcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kanalcı ()

Grafik için teşekkürler fakat şu dönemde piyasa pek grafik dinlemiyor gibi herşey dümeni kırılmış gemi gibi savruluyor sakin karar vermekte fayda var ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum