Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 21:50:10
EUR 34.8457 21:50:10
USD 32.4426 21:50:10
ALTIN ONS $2340.3050 21:50:10

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

bu terimleri goog. den okuyunuz BOĞA TUZAĞI- AYI TUZAĞI- KIRILIM- GRAFİK OKUMA( D= daily günlük demek. dakikalık değil :) özellikle uyarıyorum ki hani nerde hani niye olmadı vay pislik milleti kandırdı diye saldırmasınlar diye :) dakikalıkta yazarımda ben yazarken işlem dönme ihtimali çok olur yanıltırız herkesi :)

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

şuda burda dursun demi @dtmustafa :)

0BeğenmedimŞikayet

kenan007 ()

:) teşekkür ederim sen yine doğruları acıkca söyle anlayan anlar, anlamayan kalır. Elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorsun teşekkürler. bu arada ankete oyumu kullandım :)

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Görünen ()

Bir parça aldım.3.353 den ikinci parcayı 3.400 dan almayı düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Görünen ()

Kardeşim sen bildigini yaz faydalanan faydalanır. birlike

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Kardeşim bu grafik nedeniyle bana laf atan oldu :) meğer aldırmamışız zarar ettirmisiz:) neyse tuzaklara geldiler

kenan007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Cok esprili olmus:) tesekkur ederiz

0BeğenmedimŞikayet

kenan007 ()

doktorum emeğine sağlık ben gibi grafik okumayı yeni öğrenmeye calışan birisi için bile gayet anlaşılır . uzun vadede lazım olmayan tl için gümüşte 3.20 civarlarını alım için beklemelimi yoksa bu seviyeler (3,36) önerirmisin. tüm sorumluluk bende :) sadece bir fikrini almak isterim. şimdiden teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Messimi_Ronaldomu ()

Inves sitesinde gms ün teknik detaylarını günlük, saatlik, 15 dakikalık al sat oranlarını gõrebilirsiniz. Yukselis ve düşüşü daha õnceden gõrmüs olursunuz.

Miray_Alkn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

Onu nerden takip edeyim sp500 Dow daxı

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

İyi masallah. Bn al sat yapmıyorum. 3.38 ortalama ile beklemeye dewam. Petrolden çıkan para insallah gümüşe girer.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bir gözünüz sp500 dow dax da olsun her zaman alcağınız zaman. çok sert düşüşer görüyorsanız oralarda alıp kazançla hemen satıp izleek dha mantıklı olur

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

Evet dün akşam 3.4350den satmıştım sabahta biraz aldım birazda TL bıraktım eğer düşerse alttan almak için

Cpt_Safa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

Siz tl. ye mi gectiniz

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

Ozaman 14.80den alım baslanir

0BeğenmedimŞikayet

GRAM_GRAM34 ()

hayırlı sabahlar bol kazançlar mustafa hocam ve site sakinleri

0BeğenmedimŞikayet

Edna ()

Sağolun hocam bol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

15.550 altınd satışa devam gümüş ons. 14.800 benim beklediğim bölge. ordan 1 tur kaldıracaklardır çünkü orası sağlam( brent petrolün hikayesini unutmayın ki ordan kaldıramazlarsa sert indiğini aklınıza getirin.)

Edna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Otooman_83 ()

Kaç saat oldu 3.40 kırılalı

0BeğenmedimŞikayet

Edna ()

Sorun yok hocam ben takipteyim sizi kendi hür irademle alıp satıyorum 18 yaşımın üstündeyim akli dengemde yerinde bu kriterlere uymayanlar dediğiniz gibi olabilir saygılar

9BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Özeti şu kardeşim. Olaya aylık- haftalık- günlük-4 saatlik-2saatlik- saatlik-30 dklik-15 dk lik-5 dklik-1 dklik sırasıyla bakarsan riskin minimalize olur. tuzaklara çok gelmezsin. saatlik veya dakkalık 1 hareketin günlükte bari olan birşeyi bozamayacağını düşünü sakin olursun. ayrıca KIRILIM = ÜSTÜNDE EN AZ 4 SAAT KAPANI Ş :) bunu unutursan yem olursun.

Şimdi burdan 3.47 kırılsa hop damlarlar biz dedik diye demi? peşine beni linç ederler demi? 86555415585 kere dediğim 3.4 kırılırsa( en az 4saat kapanış) iptal bambam dalıyoruz unutup linç ederler. ama 3.46 dan 3.45 den alanlar şu anki 5-6 kuruş terslerini görmezler.

Neyse ben düşerkende yükselirkende burdayım. :) admin beni atmadığı müddetçe sayfadaym:)

Edna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edna ()

Hocam grafiği okuyorum ama benim gibi pek anlamayan arkadaşlar için ne anlamalıyız yani yükselir gibi yaparlar avlanırsınız kısmı tamam şimdiki 15.204 den sonrası senaryoda ne var onu çözemedim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum