Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:54:24
EUR 34.9839 12:54:24
USD 32.2051 12:54:24
ALTIN ONS $2414.8350 12:54:24

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş

Buyrun efendim sizlere tertemiz grafik. :)
Şu 1-2 gün böyle yatay devam edebilir ama Gümüş eninde sonunda karar vermek zorunda.
//Ytd
Herkese hayırlı geceler.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

merhaba; Sorunuzu doğru mu anladım bilemiyorum ancak bahsettiğiniz gibi grafik üzerinde yapıyorum zaten çizimleri ancak buraya atarsam detaylı çok küçük bi aralık görebilirsiniz. Epey bi zoom yapmam gerekli. O nedenle saatlik grafik atıyorum.

ibrahim_halil33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim_halil33 ()

@Melek34 hanım merhaba, tarih ve rakam kısımlarının daha dolu olduğu (şu gün kırılmaların olacağı çizgiler şu rakamda diye görebileceğimiz) bir grafik mevcutmu acaba.

1BeğenmedimŞikayet

Kripto53 ()

Emeğinize sağlık. Yaklaşık 1 haftadır artık sıkıştığının inişe geçmesi gerektiğini görüyor ve düşünüyorum. Artık yönünü tayin etse de bizde yolumuza baksak :)

2BeğenmedimŞikayet

Suayipalc ()

Hocam sen bu tiyoları başka arkadaşlara sun benim ihtiyacım yok benim diyen adam şurda düşecek dese He der geçerim kendi fikrimle hareket ederim zarar etsem Bile zoruma gitmesin DİE o yüzden ben milletin lafıyla alıcak millet düşecek dedi DİE satacak adam değilim teşekkürler iyi geceler size.

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Anladım hocam hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Onsta 15.50 lerden tersteyiz diyeyim siz anlayın. Bence onsda düşüş trendine girdik. Gümüşü daha çok dolar desteklediği için düşüş görmedik.
// Ytd

suavi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomist25 ()

Hocam kesinlikle katiliyorum, teknik analiz ile piyasadaki olaylari yorumluyorum. 3.44 u gecip orda kalirsa yeni bi trend baslar, o baska sekilde yorumlanr. suanlk bana gore ters gden bsey yok. kapanislari takip etcem, bekleyp gorcez dedgn gbi

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

@Suayipalc
Sizeydi bu yorumum.

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hocam size nacizane tavsiyem; piyasa ile inatlaşmayın. Piyasa ile inatlaşan kimseyi de dikkate alıp yatırım yapmayın. Net şu rakam gelicek diyen kimseyi dikkate almayın. Piyasa iki yönlüdür. İhtimaller her zaman vardır. Bazı ihtimallerin diğerlerine göre gerçekleşme ihtimali daha fazladır hepsi bu.

Ekonomist25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist25 ()

Cok degil 2 3 gune 3.30 larn altni gorcez, trend ole gosteryo, ytd

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Hocam ons nasıl kapatmalı peki 15.38 üzerimi yoksa 15.30 üstü yeterlimi

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Ben de öyle düşünüyorum. Bakalım bekleyip göreceğiz.

Ekonomist25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suayipalc ()

İllaki gelicek bir gün 3.30 altına inecek onu herkes biliyor e birgün 3.45 üstüne çıkıcak sende haklısın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist25 ()

Hocam dusus trendinde , ikinci tepeyi yapip yani 3.45 leri zorlayip geri ceklecek 3.30 altlarna. bunu temel analizdede petrolun sert dususune baglayabilirz

0BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Teşekkürler, elinize sağlık.. iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hala aksini söylemiyorum.
Aşağı kırılma yaşanırsa gelicek.

Suayipalc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çukurovalı_33 ()

Böyle çalkantılı dönemlerde grafikler yaniltici oluyo genelde

0BeğenmedimŞikayet

Suayipalc ()

Ee sen daha dün 3.30 altı gelicek diyordun

0BeğenmedimŞikayet

Çukurovalı_33 ()

Sizce kararı ne yönde olucak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum