Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 05:07:46
EUR 34.8924 05:07:46
USD 32.5252 05:07:46
ALTIN ONS $2329.6750 05:07:46

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar buda sterlin tl de 4 saatlikte tobo ve çalışması durumunda 8.84 civarı hedefi var

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ekopast ()

Hocam ısrarla çıkıcak diyorsunuz, bende aynı düşüncedeyim grafik bilmem ama kara düzen düşünürsek aralarında 1 er lira olur düşüncesiyle min 9 ? olmalı ..

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam pek takip edemiyorum buradan yazılanlardan duyuyorum

Murat_dbr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat_dbr ()

@Akif44 hoca yarın mb kararı sonrası düşüş bekliyor musun? Yarın almak daha doğru olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam sterlin tl alım fırsatı veriyor. 4 saatlikte 9.10 hedefine girdi

Mervandeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dgsgtk ()

al abla al cumadan beri düşüyo 60 kuruş bir saate çıkıyo altmış kuruş pek teknik bilgim yok ama üç kere böyle al sat yaptım iyi oldu yani bu günde şimdi aldım bakalım nolcak

Mervandeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mervandeniz ()

@Akif44 Akif hocam ses ver güzel alım fırsatı veriyor sterlin . Ama siz bileyler söyleyince moralim düzeliyor

0BeğenmedimŞikayet

Çermik ()

Dolar endeksi bırakmıyor..
Biraz geri çekilsin niye olmasın..

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

Aynen abim beklemeye devam.. takipteyim

1BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Hadiii değer öyleyse sterlin almaya

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hatta 2.62 bile var

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

geçmişte 2.10 bile var

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

senin niyetin belli sende benim gibi 9 altında satmayı düşünmüyorsun ben açıkca yazdım 1 aydır 9 altında satmam. inatlaşmak anlamında değil ama büyük resimde görünen 9.60 hedefi var. 2/3 çalışsa 9.20 civarı eder o zaman beklemeye devam

Şeymok için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

1.50 mümkün mü gerçekten hiç olmuş mu geçmişte, sterlin yapıp dolardaki zararı kapatabilirim bu sayede

1BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

Yok yok o kadar inatlaşmam trent değişirse tlye gecerim elbet :)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam piyasa ile inatlaşmak olmaz. trent değişir düşüş gösterirse satarız. ha vadem sorunum yok bekleyeceğim diyorsan da illa gelir bu gün olmazsa başka bir gün olur. daha önce 8-8.10 hedef vermiştim geldi geldi 7.95 lerde döndü 7.43 e gitti şimdi 8.63 de bu gün bu fiyatı beğenmiyoruz. sterlin dolarda 1.36 dedim geldi geldi 1.3520 gördü 1.36 görmedi şimdi ise 1.32 sonrada 1.50 hedefim var bakalım ne zaman gelecek

Şeymok için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

Acelemiz yok abim 9 ve üzeri gelecek gelmeden bir daha satmak yok :)inada inat

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam toboda başın omuzlardan daha aşağı olması lazım.

ö_yener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

bu çalışmada baş omuzlardan küçük gibi. yinede t obo diyebilirmiyiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum