Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 13:47:44
EUR 35.0266 13:47:44
USD 32.2793 13:47:44
ALTIN ONS $2385.6950 13:47:44

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

2.41 emri gelir mi zamanında verilmiş bir emir? :) üstteki de dolar ın o pis zamanlarında acemi olduğumuz zamandan kalma bir emir hiç silmiyorum kulağa küpelik:)

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Amin cümlemize inşallah. Mübarek Ramazan'da yaklaşırken Allah rızasına uygun ameller işlemeyi nasip eylesin. Kazandıklarımızı ahirete basamak eylesin

ymrk1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ymrk1 ()

Ve deveyi hendeğe bağlayıp tevekkül edeceğiz :) memnun oldum arkadaş... Allah size ve tüm Altin in ailesine hayırlı kazançlar nasip etsin.

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Kesinlikle en güzeli o. Prensip hedef disiplin. Her dua nasibine her nasipte vaktine esirdir demişler :))

0BeğenmedimŞikayet

ymrk1 ()

O yüzden deniyor ya, kar emrini verip ekranı kapatmak bize satın alamayacağımız bir yatırım alanı daha oluşturuyor:Zaman.

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Elbette her ikisi de. Malum sizinde bildiğiniz gibi bu piayasalar sabırsız yatırımcıdan sabırlı yatırımcıya para aktarılan yerlerdir. Küçük yatırımcının sabrı ortada. 3 günde 3 saatte zengin olayım isteyen çok.

0BeğenmedimŞikayet

ymrk1 ()

Buna katılıyorum, nedensellik ilkesini söylemiyorum sevgili arkadaşım. Sonuç odaklı olduğumuzda, algımızla oynayıp bizi silkelemekle ellerine ne geçirecekler? Sadece maddiyat mı? Zamanımız mı? Yoksa her ikisi de mi?

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Ama karşılığı bir şekilde bankada ayrılmak zorunda. Tecrübelerime dayanarak küçük yatırımcının bu kadar çok olduğu bir şeyde her zaman genel bekleneni gçstere göstere yapmazlar. Algılar işe çok iyi oynarlar. 2,45 e düşüşte bunu zaten yaptılr

0BeğenmedimŞikayet

ymrk1 ()

Peki, madem ki elimizde fiziki gümüş yok, burada piyasa yapıcılar bizi, silkelemekle ellerine ne geçirecekler? Amaç bankalarına para kazandırmak mı sadece sevgili @_ONEOL_?

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

3 ten alan bile iyi fiyat zaten geçen seneki fiyatlar..

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Piyasa yapıcılar borsalarda çoktan pozisyon aldı. Gümüşte bile 2,45 şerden alıp bekleten kaç tane ky vardır. Bence o sert düşüşü zaten kendileri için yaptılar. Bundan sonra daha da zirveye götüreceklerse tren bu kadar yüklü iken zaten yapmazlar önce iyice bir silkelerler

grds58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Dediğim gibi ytd değil şahsi beklenti

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Ortam düzelirse elbet açılır ama ne zaman.. Belli olmaz yinede bu piyasa sakat piyasa..

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Gümüşte o fırsatı bir daha zor verirler. Dolara bağlı muhakkaki bir düzeltme yapar ama bundan sonrası gümüşüm ons bazlı önü açılacaktır.

grds58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Yatırım tavsiyesi olmasın ben bekliyorum Mustafa hoca.. Gelmez diyenler geçmiş 2 ayı incelemeler yeter.

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Ben bekliyorum Mustafa hoca. Yalan yok kimseye yatırım tavsiyesi değildir ama 2.35 gelir diye düşünüyorum.. Ytd. İnşallah oraya gelene kadar alış yapmam :)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Senin engellediklerini ben de otomatik engelliyorum hocam. Öğrenmek istemeyene zorla bilgi vermeye çalışmak bilgiye saygısızlıktır.

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

al işte :) Yoruma bak . :) direk engelliyorum byle yorumları. anlamadan yazanları. sayfa çok güzel oluyor böyle :) size kolay gelsin kardeşim. bizde gelir demiyoz gelir mi diyoz :)

Herki için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum