Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0747 11:41:21
EUR 34.7948 11:41:21
USD 32.3537 11:41:21
ALTIN ONS $2300.1300 11:41:21

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Ons, son günlük kapanışını 1683,50 sevyesinde negatif yaptı.
Günlükte 1676,92-1709,95 yatay bant aralığındadır.
Son kapanış ile siyah yükseliş kanalı alt desteği kırılmış olup, 1629 seviyesini test edeceğini düşünüyorum.
Ancak, öncesinde 4h de B.Bandı alt bant dışında hareket etmekte olup, kırmızı trend çizgisi ve 1676,92 yatay bant alt desteği test edilerek tepki yükselişi gelebilir, dirençler; 1690,60- 1709,95
Ayrıca , gramın 359,86 , Ons un 1629 test edilebilme ihtimali 30 Nisana denk geliyor, o tarihte önemli bir veri varmı bilmiyorum.
Şayet, ons ve gram rakamları birlikte gelirse dolar da 6,87 civarında olur, hesaplamaya göre.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam altinda şuan destek direnc kac yazarmsn lutfen

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Topragim kisa vade alsat gumus icin anlik yorumunuz nedir lutfen cevaplarsaniz sevinirim . Saygilar

Rozalie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozaydin86 ()

bu işi hakkıyla yapıyorsunuz tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Tarbaz hocam 377den altna girdim dusmedi dayanamadm lutfen destek direnc nedir şuanda yazarmsn lutfen

0BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

hocam 4 h gümüş 3. 55 hedefi geliyormu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Gramda destek direnc suan kac hocam,

0BeğenmedimŞikayet

Altıngram41 ()

Hocam daha önce yazdığım mesaja bakar mısınız

0BeğenmedimŞikayet

famurze ()

Sayın hocam gümüş için destek direnç satış alış seviyeleri ne olabilir?

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Tm hocam çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Hocam bekliyoruz valla ama sürekli yine yükseliyor gibi sabırla beklemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

Angaralıı06 ()

Hocam kusura bakmayın kafanızı agrıtıyoruz nelerden alım önerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

eersoy_ ()

@tarbaz5101 hocam gümüşte 3.55 beklentiniz var, altın da ise düşüş beklentiniz var, altındaki düşüş gümüşü etkiler mi

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ben vereceğini düşünüyorum.

Rozalie için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Sepet boş kalmasın, zaten miktar az.

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam bende elimdeki gramları satiyimi yoksa okalsimi 40 gr

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Hocam ben 375den bi parca tersteyim alttan alim için full tlde kalmak için 200 lira zararla zararkes yaptım umarım alttan alim fırsatı olur

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

@Rozalie alt gram yorumuna ( Cumartesi paylaştım, öğleden önce de hatırlatma amaçlı tekrar paylaştım. ) bakarsanız 377,25 ve üstünde parçalı satış düşünülmeli diye yazmıştım.

7BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

tarbaz5101 yorumu (2 gün önce)
Konu: #20153127 Grafik detay ve yorumları

Ons, son günlük kapanışını 1683,50 sevyesinde negatif yaptı.
Günlükte 1676,92-1709,95 yatay bant aralığındadır.
Son kapanış ile siyah yükseliş kanalı alt desteği kırılmış olup, 1629 seviyesini test edeceğini düşünüyorum.
Ancak, öncesinde 4h de B. Bandı alt bant dışında hareket etmekte olup, kırmızı trend çizgisi ve 1676,92 yatay bant alt desteği test edilerek tepki yükselişi gelebilir, dirençler; 1690,60- 1709,95
Ayrıca , Gramın 359,86 , Ons un 1629 test edilebilme ihtimali 30 Nisana denk geliyor, o tarihte önemli bir veri varmı bilmiyorum.
Şayet, ons ve gram rakamları birlikte gelirse Dolarda 6,87 civarında olur, hesaplamaya göre.

tarbaz5101 yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Konu: #20152795 Grafik detay ve yorumları

Gram altın, son günlük kapanışını 374,67 sevyesinde negatif yapmış olup,389,67 zirvesi ile hem siyah , hem mavi yükseliş kanalı üst bantları test edildi.
Gram, halen 371,96-384,06 yatay bant aralığında.
Yükseliş kanalları üst bantlarını test edip negatif kapanış yapan gramın ilk etapta siyah kanal alt bant desteğini test etmesini beklerim. Siyah kanal alt desteği pazartesi için, 363,74 yatay bant alt desteği 371,96 dır.
Gram ayrıca geniş bantta 356,24-381,24 yatay bant aralığındadır.
Gramın Nabi kanal alt bandını ay sonuna doğru 359,86 yatay bant alt desteği civarında test etmesi beklenebilir.
Pazartesi 377,25 üstünde 4h kapanış göremezsek 363,74 desteğinin test edilmesini beklerim.
377,25 ve üstünde parçalı satış düşünülmeli derim.
Dirençler; 377,25-381,24-384,06

0BeğenmedimŞikayet

Sarmut ()

Hocam eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ÇokŞükür ()

Eyvallah Teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Northwest ()

Emeginize saglık. Anlaşılır açik ve net grafik ile tavsiyelerinizi dikkatle takip ediyoruz. Saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum