Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0758 09:41:32
EUR 34.7534 09:41:32
USD 32.2830 09:41:32
ALTIN ONS $2321.0950 09:41:32

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar bakın 2-3 saat önce attım 15 dakikalık grafik nasılda tıkır tıkır çalışıyor. işte Akif44 farkı ile fark yakalıyorsunuz

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam hoş geldiniz inşallah hizmetimizde memnun kalırsınız

sabırlı3509 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

iyi akşamlar akif hocam sizi Aytaç hocami ve respectfula teşekkür ederim. bu sayfaya yeni girdim. sizden birşeyler ogrniyoruz . ben Ali bu arada...

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Teşekkürler @ResPectFuL

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pmcz ()

Hocam stelin tekrar 8.55 denermi sizce

4BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

vadeyi bilemiyoruz hocam takip edebiliyoruz sadece formasyonlar değişebiliyor dx te kararsız obo mu yapsam tobomu ters bayrakmı bunlar hepsi mevcut şuan gaplar da var hem aşşağıda hem yukarıda ne olucağı belli değil yani

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

@ResPectFuL iyi akşamlar Konuya dışarıdan dahil oluyorum ama Euro için Bu beklentiniz kısa vade mi... Euro inerken doları da yanına alır mı sizce...

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam o obo oluşsun bir ondan sonra sterlini izlesin millet

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

hocam dikkatini çektimi bilmiyorum euro gbp saatlikte bir alçalan kama var dibini gördüğünde bir yukarı kısa atak yapıcak alçalan kamanın yukarıya kırdığı mesefede oluşan obonun sağ ayağını tamamlıyor muhtemelen ardındanda uzun süreçli bir düşüş yaşayabilir

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam orada daha güzel görünüyor ben burada yazarken yükselecek diye asıl orada gördüğüm için rahat yazıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Altındirektör ()

Cemil bey Emeginize sağlık. bu ters bayrak sonrası 8.80 aşılabilir mi

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Cemil hocam bu hafta Aytac hocam ve polis 55 de gelecek hafta ders sırası sende ona göre

2BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

hocam asıl try gbp de 4 saatlikte bir ters bayrak olabilir bir iki saat sonra belli olur kanımca olursa hızlanırız

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Arkadaşlar ben yazmadım 8.80 i Cemil hocam yazdı nasıl kopya olsun

3BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

senden kopya çekiyoruz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

eyvallah hocam 8.80 hedefli toboyu nasıl yakaladı gördün değil mi

ö_yener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

cemil hocaya benden like. biranönce yıldız alıp grafik payşlaşabilsin. takibinizdeyiz hocalar

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sen ne dersen o ekle diyorsan ekleriz Cemil hocam

1BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Cevap bile verme harf israfı amaçları eleştirmek değil abım

2BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

hocam üstüne bi 7 kuruş daha eklesek 8,8 güzel olur

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam onlara kızmıyorum şu sataşanlar kafamı bozuyor

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sizde sağolun hocam

GoldSilver için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Abı keşke senin nokta atışı paylaşımlarını sabitleyebilsek 20 dk sonra gelir birisi sorar alalım mı hedef kaç :)

0BeğenmedimŞikayet

GoldSilver ()

Sağolun hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum