Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 15:14:26
EUR 34.7822 15:14:26
USD 32.3805 15:14:26
ALTIN ONS $2335.0800 15:14:26

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Ons, son günlük kapanışa göre halen 1709,95-1742,98 yatay bant aralığında olup, 4h de 1676,92-1709,95 yatay bant aralığında hareket etmektedir. 4h de siyah yükseliş kanalı alt desteği olan 1684,36 test edilmiş olup,1706 sevyelerine kadar yükselen Ons 1h de yönünü tekrar aşağı çevir miştir.
Şayet 4h de 1684,36 Altın da kapanış gelirse 1629 lara kadar sarkma ihtimali olur.
4h de 1709,95 üstünde kapanış gelirse pozitif olur.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Altincii42 ()

Hocam bollinger orta çizgi altında devam ederse sıkışma, aşağı patlama yaparsa 1629 gelebilir evet ama bir yükselen trend kanalı hedefi var 1900 ler bu şekilde 1660 lar belki gelir hacimde destekliyor Bunu, geçenlerde bollinger altında sıkışmasına rağmen üstte devam ederek yukarı sıçradı, nasıl yorumlamalıyız sizce?

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

@Kayey alt yorum sabah paylaştım.

0BeğenmedimŞikayet

Burak43 ()

Altının durumu nedir tarbaz 5101 abi

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Sanırım 12 bin kar gördüğünüzde yarısını satsanız kar daha fazla olurdu, o nedenle hep parçalı al parçalı sat diyoruz.

Ylmz5201 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ylmz5201 ()

Çok teşekkür ederim. 5.500 karla satmış oldum. Dün 12bine kadar kar görmüştüm ama satmadım çıkar diye. 361den almıştım

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

1718 üzerinde pozitif, 1710 üstünde olumlu olur.

kafkas60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Ayni soruyu bende sordum gunluk kapanis yaparsa diyor

kafkas60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

En azından günlük kapanışı görmek iyi olur, daha sağlıklı yorum yapmak ve önümüzü görmek açısından.
Zarara satış yapmamışsanız sıkıntı yapmayın ve sabırlı olun, en azından sattığımız yerin altında alım yapabileceğinizi düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

kafkas60 ()

1710 uzeri kapatirsa pozitif mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ebu_l_Hakem ()

Doğru kişileri takip etmeni takdir ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Elinize sağlık hocam grafik çok güzel olmuş

0BeğenmedimŞikayet

Ylmz5201 ()

Selamunaleykum kardeşim. Yeni yatırımcıyım. SİZİ bir haftadır takip ediyorum. Yorumlarınız çok güzel ve gerçekçi. Dün akşamki gelişmelerden dolayı sabah 9da hemen açılmayla banka 375den çıktım. Yanlışmı yaptım bilmiyorum. Bugün 370 seyilerine düşünce tekrar almak istedim fakat cesaret edemedim. Tavsiyeniz nedir. Ne yapmam lazım

0BeğenmedimŞikayet

Mataşeriko ()

Peki hocam kapanıştan kastınız gece 24:00 mü

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Tesekkur gecemez ise satip ne kadar altlar devaminda ki mor cizgilermi alttaki

0BeğenmedimŞikayet

Toygold ()

Hocam sabah sizin ve carpediemin grafik yorumu ile parçalı satıp 371 den tekrar aldım zarar kes ise yaradı su an iyi durumdayim tak ederim

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

1709,95 üstünde günlük kapanış yaparsa evet edebilir.

Tyana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

su anda 1700 uzerine cikamiyoruzki.

Tyana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Tamam hocam bu alt yorumun grafiği ben yeni bir grafik paylaştığınızı düşündüm

-1BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Ons 1709a giderse 1742 ye gidermi tekraranlamadim ama. Iyi aksamlar topragim.

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Sabah paylaştım, alt yorum diye belirttim
Alt yorum açmayı bilmiyor musunuz?

Rozalie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Hocam ne demek istiyorsunuz grafikte şuan için yon ne tarafa elimizde gram var

10BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt Ons yorumuna ait grafikte son durum.

0BeğenmedimŞikayet

Attmaa ()

Paylaşım için teşekkürler.. Vix endeksi ve yorumlaması ile alakalı bilginiz varmıdır, var ise ne oldugu ve etkileri hakkinda bilgilendirme yaparmısınız..

0BeğenmedimŞikayet

izci_pathfinder ()

Demek ki dikkatle takip etmek lazım hocam .. Teşekkürler analiz için... Hayırlı cumalar dilerim üstad..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum