Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 15:51:24
EUR 34.7301 15:51:24
USD 32.3628 15:51:24
ALTIN ONS $2300.8350 15:51:24

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
Arkadaşlar merhaba, herkese hayırlı Cuma'lar

USD Grafiklere göz atalım.

EMA lar

1H
1 saatlik grafikte EMA9 EMA21 i aşağı yönlu kesecek. Program da P harfi ile yüksek güvenirlikli Ayı Dönüş=Düşüş bilgisini veriyor. Saatlik grafiklerde bir miktar daha duşuş olacak gibi gözukuyor.

4H
4 saatlik grafiklerde son 3 fiyat mumu kırmızı yanmıştır. 1 saatlik grafiklerde meydana gelen/gelecek duşuşun 4 saatlik grafiklerde EMA9 u EMA21 aşağı yönde kestirecek buyuklukte olmayacağını duşunuyorum.
Lütfen nereye kadar duşer nereden döner alalım mı satalım mı tutalım mı gibi sorular sormayınız. Kendi fikirleriniz ve kararlarınıza göre işlem yapınız.

YTD
Herkese bol şans dilerim.

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba,

Birincisi benim yorumlarıma istinaden işlem yapmayın kendi kararınıza göre işlem yapın diyorum. Dikkate almıyorsunuz.

İkincisi yorum yazdığım ve senin de soru sorduğun 4H grafiğin altında özellikle yazıyorum "Lütfen nereye kadar duşer nereden döner alalım mı satalım mı tutalım mı gibi sorular sormayınız. Kendi fikirleriniz ve kararlarınıza göre işlem yapınız. " dinlemiyorsunuz ve okumuyorsunuz.

Üçüncüsü grafik okumasını bilmiyorsanız, sayfamda grafikler, indikatörler nasıl anlaşılır, nasıl değerlendirilir, nasıl yorumlanır derleyip toparladım kısaca özet yaptım oradan okuyun öğrenin kendinizi geliştirin diyorum. Onu da yapmıyorsunuz.

Dörduncusu yine sizlere zahmet olmasın diye ben kısa kısa her grafiğin altına açıklamalar yapıyorum. (Uzun yazıyorsun diye eleştiriler olmasına rağmen) Bunları da dikkate almıyorsunuz.

Ben sizlere daha nasıl yardımcı olayım?

Bol şans dilerim.

fb3419 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolar_altin_ ()

ben yorum yapmam ama ayni seneryoyu tam 5.90 lardan beri yapiyor dolar 1 dusup 2 cikiyor sistimi sisti bayagi ama mudahale eden de yok kendi hislerine guven kaybedersen sen kaybedersin kazanirsan da sen kazanirsin

0BeğenmedimŞikayet

fb3419 ()

usdat senın fıkrın ne pekı

Dolar_altin_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolar_altin_ ()

Seni resmen yemis desene

0BeğenmedimŞikayet

fb3419 ()

hocam gunaydın nasılsınız yenı oldugum ıcın grafıkten anlayamadım daha oncede yorumlarımlarınıza ıstınaden 6.89 cıkıs yaptım 6.000 kar oldu suan beklemekteyım kacta alalım yorumlarınız ıcın tsk ederım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum