Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0747 11:28:52
EUR 35.0399 11:28:52
USD 32.5817 11:28:52
ALTIN ONS $2346.6950 11:28:52

Grafiği gönderen: CoDeX©

btc her ne kadar yukari üst bölgeden yani 10K civari düşen trend çizgisine 5 kez çarpmis görünüyor ve aşağıda ise yükselen trend çizgisi, ikisinin oluşumu simetrik üçgeni de oluşturuyor.. 7.150$'i geçtiği an 7.215$ direnç sözkonusu ve bunun üstü olumlu kapanışlarda en son test ettiği BİTSTAMP'a göre 7.469$ ve ardindan 7.520$ seviyesinin gelmesi ile piyasaya güven gelme olabilir ve pozitif yukarı yönlü ivmesi ve sinyalini verebilir.. Genel olarak herkesin beklediği son büyük düşüş/düzeltme olursa eğer siyah destek noktalari - çizgilerle stop seviyelerini (iğne attığı noktalar) yaklasik olarak belirttim bilginize.. Yarın sabah yine genel bir grafik atarim dostlar..
Hayırlı geceler..

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

7BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

hoşgeldin safiş, bu günkü son mesaj hakkımı da sana kullanıyorum,
üyeliğinizi silip gidin demek istiyorlar galiba, kendileri silselerde kurtulsak, ben kendim silecem ama, burda fikirlerimize önem verenleri terketmek, yüzüstü bırakmış pozisyonuna düşmek istemiyorum

Safinas için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kertenkeleX ()

Elinize saglik teşekkürler üstadlar codex bülent teknik

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

nlizci ()

Üstat hoşgeldin çok özletme kendini :)

11BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

Hatırlatma:Üyeliğiniz adaptasyon sürecinde olduğundan yorum gönderimleriniz limitlidir.

https://altin.in/fiyat/bitcoin

benim beklentim aynı değişmez, haftasonu sakin geçebilir, ama önümüzdeki hafta hareket bekliyorum

Teknik_Yorumcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safinas ()

Kullanmadigin haklarin ertesi gune devrediyor mu? :)
Ya da ben kendi mesaj haklarimi baskasina devredebiliyor muyum admin bey? :))

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_Yorumcu ()

hocam yoksunuz . Neredesiniz? haftasonuna giriyoruz fikirleriniz?

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Hocam ben kendi adıma konuşim gencim daha 30 yeni merdiven dayadım gördüğüm tek bişe var insanlığa Korkuyu empoze etmeye çalışıyorlar korkuda insanlarda başını kaldırıp çevresinde ne oluo ne bitiyo göstermiyor gelecek korkusu geçim korkusu hep bi endişe hali o aradada neler oluo neler bitiyo hiç bişe göremiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Dolp_hin ()

Yaww ne hakkı @admin ne diyor bu adam saat 24ten sonra sınırsız olsun bari nooluurrr :)

https://altin.in/fiyat/bitcoin

2BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

düdüklü taşmaz, patlar ortak, sen onu düdüksüz kullan:)mesaj hakkım 2 kaldı

Dolp_hin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolp_hin ()

Nııı nııı elveda komisEr kolombo ve taşan düdüklü tenceeereLer:))

2BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

onları da kınamıyorum, anlıyorum, bizden sonraki nesiller özellikle apolitikleştirildi, bazen bakıyorumda, bizim neslimiz tükenmiş diyorum.

sistemi kabullenmiş, benmerkezci nesiller yetiştirdiler, tüm dünyada böyle, herkes kendisini kurtarma derdine düşmüş, insanlığı kurtarma ve mevcut düzeni sorgulama , isyan etme, tüm insanlığı kurtarma gibi bir dertleri yok.

ama mevcut sistem zaten çöküşte, kapitalizm artık kendi ürettiği sorunlara çözüm bulamıyor, yeni dünya düzeni geliyor

Denizseda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Bu işi iyilik için yaptığınız belli zaten Hocam düşğncelerinize saygı duyuyorum ülke ve ülke insanı kazansın demek çoğu insanın yurttaşın unuttuğu şeyler düşüncenizde tekrardan saygı duydum inşallah dediğiniz gibi ülke ve ülke insanı kazanır

1BeğenmedimŞikayet

Bay82 ()

Teşekkürler hocam sizde bizim için değerlisiniz coDeX siz çok düzgün adamlarınız var olun

1BeğenmedimŞikayet

kuscuakduman ()

büyüksün babaaa. bol kazançlar herkese

1BeğenmedimŞikayet

Camlicali123_ ()

Yaşaaa varol dayı sen emi!

5BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

teşekkürler dost ama benim için bu gönül işi,

burda insanlara yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize, para karşılığı yapmam ben bu işi, insanlık adına ve ülkemin insanları kazansın, para ülkemizde kalsın diye yapıyorum.

bizim burda hiçbir menfaatimiz yok, dualarınız ve takdirleriniz yeterli.

1BeğenmedimŞikayet

Bay82 ()

Eyw dostum saol adamsın

1BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Sana @Gözlerim_dolardı ve @bulent_esen bu sitenin maaş bağlaması gerekli ben bu siteyi takip ettim uzun zaman sonra baktım burda sizler bu işin farkındasınız uğraşıyorsunuz bişlr öğretiyorsunuz üye oldum valla

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Üstünde 4 saatlik kapanışlar yapsın yeter 7.200$ civarinda da direnç sözkonusu en son bu seviyeden düşmüştü hatirliyorsan..

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

7150 gün kapanışda geçmiş olması lazım dime Hocam diğer hedeflere gitmesi için

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol bol kazançlar, hayırlı geceler..

Xsamedspmaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Xsamedspmaz ()

Teşekkürler hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum