Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 12:51:45
EUR 34.7748 12:51:45
USD 32.4684 12:51:45
ALTIN ONS $2337.9850 12:51:45

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş

Merhabalar;
Gümüş ons da obo oluşumu var gibi. İnşallah tamamlamaz. Dikkatli olmakta yarar var.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Tekrar 3.46 denemesinimi diyosunuz yoksa düşüşteki destek noktasınımı

BOZKURT0027 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Evet. 15.33 iyi direniyor ancak 15.20 görülmesi kuvvetle muhtemel.

0BeğenmedimŞikayet

41ahmet41 ()

illaki duzwltme yapar ama oraya gelmeden cikmak gerekir onuda desteklere dikkat etmek lazin 15.30 asagiya sarkasa sbah gorugunun belki asagisinida gorebilir

0BeğenmedimŞikayet

BOZKURT0027 ()

Aynen bakarız nerde buluşacak ikili tepe yapar belki 15,85-90 ordan döner.

41ahmet41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

41ahmet41 ()

donerse iyi yerlerkete gideriz donmesse zahten gozu asigiya dogru belli eder bugun 3.47 nin duzeltmeini yapmis olamazmi ben daha yukarilari bekliordum fikrince

0BeğenmedimŞikayet

BOZKURT0027 ()

Az buz değil yaklaşık 20 gündür oluşan yükselen trend vardı bu kırıldı 15,70 ler gibi genelde beklenen şudur kırdığı trende yönelmesi tekrar denemesi. Şimdi bunu bekleyeceğim.

41ahmet41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

41ahmet41 ()

2 kapanisa herhalde solugu asagida alirmi dersin ?

0BeğenmedimŞikayet

BOZKURT0027 ()

Ne yazıkki 4 saatlikte 15,3593 altında 1 adet kapanış geldi.

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

batuhan_ertek ()

tamam 3K alıp geliyorum. düşerse alttan da alirim :))

Fatvol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatvol ()

Tamam al sen beraber heyecan yapalım bugün ekran karşısında çok kalınca yanlış anladım :))

batuhan_ertek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

batuhan_ertek ()

yok ben alayim anlaminda dedim ablacim :))

0BeğenmedimŞikayet

Fatvol ()

Ama tek atışlık kurşunum kaldı :) dahada düşerse oradan alırdım ben bu seviyeden aldım zaten

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Teşekkür ederim olasılıklar için. Ben böyle destekli yorumların ekran görüntüsünü alıyorum. Yararlı oluyor. Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

batuhan_ertek ()

yalniz bekleyemem diyorsan bak alim fırsatı var alayım bekleyelim :))

0BeğenmedimŞikayet

Fatvol ()

Bekliyorum tamam

1BeğenmedimŞikayet

BOZKURT0027 ()

Eline sağlık kardeşim aynısına yakın çekim yapıyordum :) saatlik yarına kalır biraz zaman alırsa ikili tepeyede dönebilir bu sefer yani tekrar 15,85-90 lar diyebilir. Yine 4 saatlik kapanış 15,3593 altına atmadan kapanışlar gelmeden düşüş netlesmez. Veya tam tersi 15,60 üzerinde kapanış olmadan tekrar yükselecek diyemeyiz. saatlik o alt destek 15,21 ordan dönüş 15,60 devamı olursa kırdığı trend i test edebilir.

0BeğenmedimŞikayet

batuhan_ertek ()

sabir et ablam. nasilsa vaktin varmış. sarmaşığın hic bir emtialar zarar yazmaz

0BeğenmedimŞikayet

Fatvol ()

Aman ya yakaladık alttan diye sevinirken cumaya kadar beklesem mi satsam mı bilemedim şimdi

0BeğenmedimŞikayet

batuhan_ertek ()

valla bende anlamiyorum abla ama eşeğini sağlam kazığa bağla gibi birsey.

ben dikkatli ol diyince öyle yorumladım:D

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Teşekkür ederim

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatvol ()

Kardeşim anlat ablana bu grafiği matematikçiyim ama obo oluşumu ne bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Est.
15.30 altını takip ediyorum ben. Burdan aşağıya kırması sağ omuzu yaptırmak için tekrar yukarı çıkması ortalama 3-4 güne denk geliyor. Ancak sadece formasyona göre değerlendirmek yanlış olur.

Ecrndgn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

batuhan_ertek ()

bugün izlemek en güzeli tehlikeli sular demenin grafik sekli her halde :)

0BeğenmedimŞikayet

Temelyus ()

İnşallah hocam :(

1BeğenmedimŞikayet

Riskli ()

Ben dün akşam yazdım obo oluşuyor diye 3.39 un altı fena bence 3.44 üstü iyi şuan ortadayiz

1BeğenmedimŞikayet

tekdüze ()

@TRADERMANT arkadaş yorumlarsa seviniriz

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Gerçekleşip gerceklesmeme zamanı belli ki hocam ? Yada nasıl anlarız bunu emeğiniz için teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum