Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:22:54
EUR 34.7672 23:22:54
USD 32.4723 23:22:54
ALTIN ONS $2338.8800 23:22:54

Grafiği gönderen: bulent_esen

⭐⭐bulent_esen ()
Bitcoin
normalde kısa vade grafiği yapmam ama bugünkü düşüşün sebebini merak edenler için yaptım, saatlik grafikteki obo çalışmış, şu an geri dönüş yolunda

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xvg890 ()

sabırlı ol abi
site kalabaliklastikca admin de yeterince inceleyemiyor kanaatimce duzeni saglamak icin kurunun yaninda yas da yanıyor
şikayet ekibi de islerini aksatmiyor tabiiki

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Camlicali123_ ()

Aman dayı sakin ol sen bize lazımsın

2BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

selam, valla siteden yeterince soğuduk zaten, defalarca hesap silmemek için kendimi zor tuttum, burda fikirlerimize değer veren insanlar olmasa çoktan silerdim

xvg890 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xvg890 ()

selamlar bulent abi
infaz yasaindan mi faydalandin?
en son gördüğümde müebbet yemiştin:)

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

bize de mesaj kısıtlaması varmış, dün bazı sorulara cevap veremedim o yüzden, msj hakkım kalmamıştı.

ben orta uzun vadeciyim, günlük alsat için kimse benden analiz beklemesin, ama orta uzun vade için alacak olan varsa bene alınabilir buralardan @Xsamedspmaz ytd

paralı grup konusunda ise, alan ve satan memnunsa, bize söz düşmez, yeterki eskiden yaptıkları gibi, müşteri toplamak amacıyla, çıkarları uğruna burda gönüllü olarak inanlara yardımcı olmaya çalışan insanları karalamaya kalkışmasınlar, tekrar öyle bişey yaparlarsa bizde tepkimizi veririz, herkese boş şanslar kazançlar, herkesin yolu açık olsun.

golden7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

golden7 ()

alsak sizce kaça kadar çıkar

0BeğenmedimŞikayet

Dolp_hin ()

Emeğine sağlık ortak herkes gergin artık ne olacaksa olsun rahat edelim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum