Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0628 05:19:42
EUR 34.6680 05:19:42
USD 32.5979 05:19:42
ALTIN ONS $2411.8950 05:19:42

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gümüşe farklı bir bakış için hazırladım.
Gümüş 4h de görülmesede günlükte 3,4994 ler test edilmiş görünüyor buda bir nevi 3,5085 i test edilmiş gibi kabul ediyor grafik ve ordan bir miktar geri çekildi.
Şu anda gümüşü tutan 3,3813 yatay bant alt desteğidir.
Öğleden önceki paylaşımımda günlük kapanışın en azından 3,45 sevyesinde olması gerektiğini paylaşmıştım, pozitif görünümün devamı için.
Şayet kanal üstüne atamazsa aşağıda 3,047 a kadar düzeltme gelebilir, 3,3813-3,3144-3,2152 destekler olup, 3,3813 Altın da dönüş yapabileceği sevyelerdir.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mdirgin ()

Merhaba

Ons destek ve direnç öngürünüzü paylaşabilirmisiniz. Bu seviyelerden gram altın alınırmı. Teşekkürler

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı günler hocam sağlıklı günler sizi

0BeğenmedimŞikayet

Tatarsedat ()

Gümüş ons 15.51 altında kapanış yaptı ve gümüş 3.40 altina sarkarsa düşüş başlar ne dersin tarbaz

5BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hayır.
Dün negatif ancak nötr bir kapanış yaptı, bugün ki kapanış yön hakkında az da olsa bilgi verecektir.
Nötr kapanış sonrası yukarı ihtimali de , aşağı ihtimali de devam eder.
3,3813-3,4523 arasında sıkıştı.
1h de pozitif.

furkanmemıs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

furkanmemıs ()

hocam m formasyonu basladı mı sızce

0BeğenmedimŞikayet

Borsaci_geldi_hanııım__ ()

Hocam platin için son 24 saatte değişiklik varmı yorum alabilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Ömer575757 ()

Gbp falan anlamadığım için soruyorum hocam gümüş haziranda 9 lira seviyelerindemi olur diyorsunuz yani

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

3,45 ve üstü.
GBp içinde 9,68 hedef var ve en erken Haziran ayında gelebilir görünüyor, kendim almaya cesaret edemediğim için kimseye de al diyemiyorum.
Gerçi ben döviz değil metal almak istiyorum.

Bural için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

sayın tarbaz hocam neyaptın ki sterlin sizi duydu gibi 66 da kaldı. hayırlı geceler saygılarımla

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Günlük kapanış olmadan net bir şey söylemek zor, M formasyonu yaparsa 3,31 ler test edilir ilk etapta, pozitif görünümün devamı için 3,45 ve üstünde günlük kapanış lazım.

DARİUS34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bural ()

Hocam 3.45 seviyesi dediginiz bu rakam ve üstümü yoksa 1 2 puan alti fark ediyormu birde gbp yorumunuz biraz cazip geldi daha önce hic almadim ama buralarda girilirmi en az 6 ay beklerim Allah tan bir sey olmaz ise

0BeğenmedimŞikayet

erensklar ()

alttaki rakam 1,2460 olacaktı klavye azizliği

erensklar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Metaller 01:00 de

Ekono13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

00 da mı 01 de mi kapanış abi

0BeğenmedimŞikayet

DARİUS34 ()

Tarbaz Hocam:
"Şayet kanal üstüne atamazsa aşağıda 3,047 a kadar düzeltme gelebilir, 3,3813-3,3144-3,2152 destekler olup, 3,3813 Altında dönüş yapabileceği sevyelerdir. "
dediniz.
Şimdi 3,45 yeniden test edilmez mi yoksa düşüş başlar mı?

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Günlük kapanış 01:00 de

DARİUS34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DARİUS34 ()

Tarbaz Hocam Gümüş 3,45^te kapatamadı. 3.4472^de kapattı zahmet olmazsa yorumunuzu alabilirmiyiz. Yüklü Gümüşteyim.

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

GBp de 9,68 hedef vermiştim.
Henüz 8,66 kırılmış değil, günlük kapanış lazım.
8,66 üstünde 9,064 direnç.
Ancak , PC de tekrar bir bakmak lazım grafiğe.

Kıvanç_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kıvanç_ ()

Merhaba sterlin 8.66 kırdı ve burdan daha yukarı gidermi kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

dilek34 ()

@tarbaz5101 tarbaz Hocam emekleriniz icin teşekkür ederim allah razı olsun sayenizde güzel bir karla çıktım gümüşten :) darısı terste olan ve diğer arkadaşların basına :)

6BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt gümüş yorumuna ek olarak, kanal üstünde kalabilmesi için 3,5170 üstünde günlük kapanış lazım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum