Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 10:01:10
EUR 34.8238 10:01:10
USD 32.3379 10:01:10
ALTIN ONS $2301.8900 10:01:10

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

sterlin tl 15 dakikalıkta tobo 8.6490 hedefli

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah razı olsun kardeşim inşaAllah hayırlı olsun hepimiz için çok teşekkür ederim.

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sehmus_1905 ()

eyvallah tesekurler

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam bana göre sterlin ama bu herkese göre değişir tabi

Sehmus_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

anlaşıldı o zaman ben engelliyorum

neodent için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sehmus_1905 ()

bılıyorum saolasın suan en cazıb olarak sordum yanlıs anlama

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam kimseye şunu al önermiyorum biliyorsun sen uygun olana karar ver en doğrusu bu olur

0BeğenmedimŞikayet

Sehmus_1905 ()

tesekurler tl olan bır kısı olarak ne onerırsın senın bılgılerıne ıhtıycaımız var

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

üslübumda sorun görüyorsan engelle beni

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 5.35 5.50 5.80 e kadar dolar topladım sonra 1.21 den sterline geçtim o zaman sterlin 6.65 civarıydı ve bekliyoruz işte

0BeğenmedimŞikayet

Sehmus_1905 ()

akıf kardesım sakıncası yoksa sterlını kactan aldınız en son

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

nasıl biliyorsan öyle anla sen

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam arkadan bakma daha kötüdür aklında olsun

Giresunlu28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giresunlu28 ()

Akif hocam 8.57 iken Ben Bankadan 8.59 Küsürden aldığım için düştüğünü gördüğümden panikteyim bilgisizlikte var tabiki . kulpun Oluşması için daha nekadar aşağı gideceğinden korkuyorum Oyuzden Daha düşecekse Gbpden try geceyim diye yazdım

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

ben tl ye geçmem hocam çok riskli fincan kulp oluşuyor diyoruz niye korkuyorsun anlamıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Giresunlu28 ()

Yani düşüş devam edecek TL ye gecsem daha iyi olur Ozaman bozup alttan alıyım nekadarlık bir düşüş görünüyor belli mi parite yapmayı bilmediğim için ben genelde hep dolar tl sterlin tl arasında dolaşıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam tl ile işlem yapmam ben zaten düştü 70 pips bir şey kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Giresunlu28 ()

Gbptry de 8.6490 ile banka makasından kurtulabilirim ama 8.68 gelse çok iyi olurdu

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hamdolsun abı teşekkür ederim net olmuş abı ben haftalık aylık yılllık ta da bakıyordum yanlış yapıyormuşum günlük , 4 h yi siz dedikten sonra bakmaya başlamıştım iki uç gün önce teşekkurler abı

1BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Teşekkür Aytaç abı yorumun için bu arada alımınızinşallah kazanç sağlar bende bir miktar 73 den almıştım saygılar

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah sağol sen nasılsın iyisin inşallah Aytac hocam cevap yazmış zaten sterlin tl grafiğine bakıyordum şu an

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Merhabalar sayın Polis, Akif hocam görmedi sanırım ben görmüşken cevap yazmak istedim Akif hocam yine bilgi verir, Ben EMA ları daha uzun göstermesi açısından yani biraz daha garanti olması için 21-22 / 55 olarak kullanıyorum.

Şimdi şöyle 22, olan 55 i aşağıdan yukarı keser ise yükseliş düşünülür, eğer 22 üstte ise 55 i aşağıya doğru keser ve geçer ise düşüş demektir. Bunu 4H de bakabilirsiniz daha önce sinyal verir. Bunu D yani günlükte de bakarasınız, yönü buldun yön yukarı gidecek misal hemen 4H ye bas 4H size yardımcı olur aynı yöntem 4H de ne diyor alımlarını satımlarını buna göre bakarak yapabilirsiniz. 10 günlük yok haftalık ve aylık var onlar pek işine yaramaz diyebilirim günlük ve 4H yi açarak uyuşmazlık kontrol ederek net bir sinyal takip edebilirsiniz. Trend takibi için önemli indikatördür. Bunu yanında RSI ve MACD uyumunu da kontrol edebilirseniz orasıda net bir yön tayini belirlemenize fayda sağlayacaktır bu indikatörler için grafikli anlatımlar yapmıştım grafiklerimden ayrıca bakabilirsin. Bunlara baktın belli noktalara geldi aldın 4H kesti çıkacak demek çıktı inat etme karı al çık sonra 4 H nin aşağı kesmesini bekle alım İçin arada D ye de bas bak o ne diyor sadece D yi bekler isen çok bekletir 4H de işlem yaparsan çok fazla bekletmez ama D de dediğim gibi yöne bak nereye diye.

Nacizane bilgi vermek sitedim fayda sağlaması dileği ile bol kazançlar dilerim

@Akif44

0BeğenmedimŞikayet

buhek ()

haydi hayırslı, sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Akif abı nasılsınız keyifler nasıl sabah çıkmadan önce belirttiğiniz 15 dk, düşüş de 20 ema 50 yi aşağı kesmişti buda bunun göstergesi değil mi? Formasyon mu daha çok öne çıkar ema mı abı yoksa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum