Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 21:04:56
EUR 34.7643 21:04:56
USD 32.3617 21:04:56
ALTIN ONS $2307.7250 21:04:56

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
usd Grafiklere devam 4

Yükselen kanal durumu

1H

YTD

Bol şans dilerim

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Genellikle dalgalı bir seyir izliyor. Kanal grafiğine baktığınızda her ne kadar yükseliş te olsa kanal içindeki dalgalanmaları fiyat mumlarının şeklinden görebiliyorsunuz.
YTD
Bol şans dilerim

Akman71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Aynen. Beklenilen oldu. Kanal yukarı yönlu kırıldı.

izci_pathfinder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

GR a bir miktar bakıyorum. Gumuş ile ilgili çalışmam yok.
Aslında dün akşam bir parça gr almıştım. Ancak saatlikte baktım aşağı doğru gidiyor bu sabah dolar a parite yaptım.
YTD
Bol şans dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Tşkler. Gram ve gümüş için bir çalışmanız oldumu. varsa düşüncelerinizi paylaşır mısınz

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

İyi gunler.
O kadar uzun vadeli öngöru sunamıyoruz maalesef. Her şey olabilir önemli bir haber neleri değiştiriyor görüyoruz. Biz adım adım önumuzu görmeye çalışıyoruz.
Yani bir adım ileride burası gözukuyor diyebiliyoruz.

YTD
Bol şans dilerim

0BeğenmedimŞikayet

izci_pathfinder ()

Haydi bakalım bekliyoruz hocam ..

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Sorunuza şöyle cevap vereyim: Eğer kanalı aşağı veya yukarı yönde kırmaz ise, dalgalanma bu şekilde devam ederse gidişat onu gösteriyor.
YTD
Bolşans dilerim

Heptersde için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

İyi günler 6.90 yapıp bir çekilme olabilir mi yoksa 6.90 üzerine doğru çıkıp 7. *** lere merhaba der mi sizce ytd

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Fiyat mumları tam dip ve tam tepelere ulaşırsa neden olmasın? Ama her sefer tam tepe ve dip yapmıyor.
Oradaki rakamları bu genişlikte bir kanal var fiyat mumları onun içinde geziniyor diye belirtmek için koydum.

YTD
Bol şans dilerim

Bhtsz_Bdv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bhtsz_Bdv ()

6.87den satıp
6.76dan da alalım mı yani Sayın @HYL

0BeğenmedimŞikayet

Heptersde ()

6,90 da kanalı tamamlıyormu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum