Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 10:22:09
EUR 34.8232 10:22:09
USD 32.4200 10:22:09
ALTIN ONS $2331.9450 10:22:09

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi gram icin şuan düşüncen nedir ben baktım sayfana ama gözdenmi kacirdim paylaşımın varmıydı?

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Frdngn ()

Tarbaz hocam alış için sizin beklediğiniz seviyeler nedir zira 330 dan bozduk. Şuan gram olarak eridik

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam gram gümüşte son durum ne acaba

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Tarbaz hocam geçen de yazdım görmedin. 3.35 le gümüşteyim nerelere dikkat etmek lazım tevrübelerinle bir fikir versen düşüncen nedir yardımcı olursan sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

Tarbaz bey merhaba, 377den aldım onu 385 direncini mi beklesem

0BeğenmedimŞikayet

Ardau_ ()

Teşekkür ederım

1BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Hocam gr da dünkü 381 den ikili tepe yapma ihtimali nedir.?

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Günlükte Ons ve Gram henüz negatif kapanış yapmadı, o nedenle hala yukarıda dirençleri test etme ihtimali devam eder.

Ardau_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ardau_ ()

Evet Geçte olsa farkettım yanlış yaptığımı. Bundan sonra daha temkınlı olmaya çalışacağım artık. Teşekkür ederım.

gonzaimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gonzaimen ()

güzel kardesiş sakın sakın ışi bilmiyorsan yorumlar seni aldatır sen kendşi kendine hakim ol lutfen

0BeğenmedimŞikayet

Ev_Hanımı35 ()

Grafik okuma eğitimini nasıl alabilirim ?

0BeğenmedimŞikayet

Ardau_ ()

Bu son aldığımı satmayım diyorum bu seferde herkes düşecek diyor.

Meselem1616 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ardau_ ()

Evet işi bilmiyorum yorumlara bakarak öğrenirim sandım olmadı

gonzaimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gonzaimen ()

kerdesim işi bılmıyorsan bu hep senı zarara usran yapar

0BeğenmedimŞikayet

Meselem1616 ()

Sabır herşeyin ilacıdır sabret 2500 TL karın olsun.

0BeğenmedimŞikayet

freedom_believe ()

beklemedıgın için zarardasın

0BeğenmedimŞikayet

Ardau_ ()

335 e çıktığında aldım 305 lerde sattım 2500 zararım oldu. Sonra al sat yapmaya kalktım hüsran oldu başaramadım. Şimdi artıyor diye biraz aldım ama yine zarardayım :(

Katibim01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ata_Bey ()

Hayırlı günler olsun arkadaşım euro hakkında biraz bilgş verebilirmisin

0BeğenmedimŞikayet

Katibim01 ()

Kactan aldın

0BeğenmedimŞikayet

Ardau_ ()

Hocam merhaba bana da yardımcı olsanız zararımı kurtaracam dıye ıyıce batıyorum :( artacak mi yanı gram

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

@tarbaz5101 hocam yukarı mi devam eder grafiginize gore

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Yukarı diyorsunuz grafiğe göre dogrumudur hocam?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum