Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 07:43:26
EUR 34.8848 07:43:26
USD 32.5607 07:43:26
ALTIN ONS $2328.2550 07:43:26

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Ons

Şimdi diyeceksiniz 130 dolar nasıl düşecek bu ? Ne biliyim içime doğuyor :)

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Manager27 ()

O zaman başka.

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karizma44 ()

hcm alttan verince stopu 5 tl gibi patlatiyor mesala 6.70 den verdin 671 de yok aga okadar düsse 1760 lar cok geç gelir makul bir seviye 1670 diywlim valla kurtarir hcm

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

tamam seni mi kırcam :) ağır düşüş olursa 1640 kurtarır mı :) dahası beni kurtarmıyor ağa :)

karizma44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

yav mezara götürecetir belki hazırlık yapıyordur :)

Manager27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manager27 ()

Şimdi kaymağını yemedikten nsonra 10 yil sonra ne yapsın :)

0BeğenmedimŞikayet

Clane ()

Valla dostum bencede çalışır bu grafiğin ama işte saçmalayabilir bu ons.

0BeğenmedimŞikayet

karizma44 ()

dorduncu dalga bence bikadar inmez hcm çok kirmissin bence

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

@Clane kardeşim ben bu alt yorumdaki grafikteki teknik çaışacak diyom. bakalım neler olacak :)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

paran altınsa göm ağa. 10 yıl sonra elmas olur o :)

ridvannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ridvannn ()

teknikte hayaller güzel ah gelse de alsak fakat fed in modern simyacılığı bitirilmedikçe uzun vadede paralarımız hep pul olacak. abd resesyona gidecek söylentileri ayyuka epeydir çıktı. resesyonu yaşadık yavaş yavaş. usd nin develuasyonu tl deki gibi 3 tl olacak 5 tl olacaktan geçmiyor. emtia bazında develuasyona ugramış durumdalar zaten. petrolu düşürmelerinin sebebi de budur. görünen o ki bu sıkıntılı süreçte abd resesyonunun yanında tüm b olaylardan soyutlanmış şekilde bireysel olarak ülkelerin zayıflaması da mevcut olacak. ne yana gitsek bilemedim. parayı toprağa gömesim var.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Eyvallah :)

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Devamını ben tamamlarım da timarhaneye yatırırlar bunlar nasıl bir kafa yaşıyor diye:) eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

CaN_CaN_ ()

nasıl çıktıysa öyle de düşer hocam takma kafana :)

0BeğenmedimŞikayet

CaN_CaN_ ()

olay budur hocam linç edilecek bişi yok okumasını bilene çok şey anlatıyoreline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

@CaN_CaN_ dostum ne diyon şu alt yorumdaki çalışmaya :) 1740lardayken linç edilme riskiyle paylaştım :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Alt yorumdaki grafik 1740 da cizdim. Sonra laf etmeyin diye ara ara hatırlatıyım. En tepede düşüş demek zor. Linç ediliyorsun:)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

alt yorumdaki grafik takibimde olacak.

0BeğenmedimŞikayet

nomuraz ()

Elinize saglik.
Artik az agir hareket etsin diyorsunuz. Yorulduk hakikaten.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum