Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 13:53:55
EUR 34.9656 13:53:55
USD 32.5557 13:53:55
ALTIN ONS $2348.1550 13:53:55

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

1 hafta 10 gün önceki grafik güncel hali. riskler gitgide artıyor.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ben alınca yazıyom hemen. sadece ufak tefek 10 15k lık larda bazen hızlı tepkide 1-2 kuruş için yazmam. ama onun dışında % 90yazrım

Hazalsevil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

alt yorumu arada hatırlatam. Bu gümüş- gr
Meşhur LİNÇ edilmeme sebep olan TAKOZ FORMASYONU nu :) 12 gün önce başladıydım. yılmadan usanmadan TAKOZ dedim :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bazen emir veriom geneldede dalıom . :9)

üçkardeşler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

gumuş alımlarını emir girerek mi yapıyorsunuz. sizi takip ediyorum da yardımcı olursanız tsk ler

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TAF_Soldier ()

Teşekkürler hocam. :))

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

3.37 kırılırsa zalımca düşüşler olabilir demek :) 3.47 kırılrısada zalımca 3.60a gider demek :)

Teacher47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

dur öyle yazma sonra demediklerini bırakmıyorlar :) 3.60 an dönerse 3.07 dibin dibi derim gelirse. yoook burdan dönerse 3derim dibin dibi. tabiki dibin dibini kimse bulamz biraz yanılırız ama 3.3 kırılırsa 30-50 kuruş arası bekliyom ben derin düzeltme. ve bu 3.37gitgide yükseliyor

TAF_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

J_Morgan ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

TAF_Soldier ()

Hedef 3 mü hocam burda?

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

amin ecmain kardeşim

Partner_41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Partner_41 ()

eyvallah hocam ALLAH razı olsun..

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

aynen ama üstüne geçti hemen alalım yalış olur. en az 4 saatlık mum kapanışı görmek lazım.

Partner_41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Partner_41 ()

öncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.3.47 üstü alırım demek 3.46 direnç olduğu için direnci aşarsa alırım demek değil mi.. yani şuan 3.46 civarında alınmaz.. yeni öğreniyorum kusura bakmayın.

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

3.47 üstünde alırım diyorum bak. demekki yükselme ihtimalinide yazmışım. okuma yazma bilmeden yorum atmayın. engellendiniz.

onuronline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

şuraya yükseliş atsam alkışlarsın demi? ama az düzgün okusan ordaki 3.59 ihtimalini görürsün. tamı tamına 13 kuruş.

onuronline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Aynen öyle ama biz aldık neden. Çünkü geri gitmedi 39 a 41 e atinca. Geri fites neden yapmadi çünkü tl zayif. Bence kıracak dostum ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum