Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0804 15:46:53
EUR 34.8991 15:46:53
USD 32.2786 15:46:53
ALTIN ONS $2344.4400 15:46:53

Grafiği gönderen: ALTINCIDAYI

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akbal ()

Bu sayfada günde 5-6 tur döndüğünü söyleyenler gördüm :))

ALTINCIDAYI için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

galaksiyi 2020 de terk etme fikri hiç mantıklı değil zira 2020 çok zorluyor insanlığı :D gidin diye.

1BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Hocam bak yanlişin olmasın

0BeğenmedimŞikayet

Akbal ()

Yapmaaa yanarız :)

5BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI ()

yemin ederim kaç defa yazdım yazacağımda benim gibi al sattan anlamıyorsanız al sat ocak göçürür benim ortalamam 3.48 2.40 gördüm 81bin tl zararım oldu(50si kardan) şimdi 8-10 binlerdeyim eğer eski ben olsam al sat yapıp ortalamamı 4 e çıkarırdım. şurda bir kişi çıksın 2.40 tan beri full al satla bekleyenden çok kar ettim desin galaksiyi terk ederim :))

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

yok kelim kafamda ki vileda püskülü :D

nrllah07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nrllah07 ()

Hocam Çerkes mısınız

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

yok dayı gümüş aldım da ona da yüreğim yetmedi sattım :D altdan alayım die onada bakıyorum :D kardan zarar arabamı sattım lazım değil mnasılsa diye takılıorum. keşke paramı vakıftan hiç almasaymışım orda ellemesem 15bin daha karım vardı. al sat bitirdi karı

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI ()

mealen yükseliş devam edebilir demek istiyorum kardeşim

Furkan_tgr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI ()

1 aydır tl desin ve gümüş almadın öyle mi? ne bekliyordun gümüş alana yemek takımı vermelerini mi etme gözünü seveyim

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI ()

misal diyorum kardeşim, tarihinde 3 günde de bu kadar düşmemişti o potansiyele sahip demek istedim

Paratakip1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

Afedersiniz ama grafikten anlamıyorum
Yani bu ne demek açıklayabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

dayı bu çızzıklar gibi altın ons da da 335den sattım hala bakıyorum trene :D öyle olmayalım TL de bekliyorum ben full ama 1 aydır çok zevksiz herkes herşeyi satın alıyor bu durumda bile napacaz. :D

0BeğenmedimŞikayet

Paratakip1 ()

2.40 hemen düşmedi 3 sefer de düştü

0BeğenmedimŞikayet

Brk0606 ()

3.366 ne kadar kalmayı gerekir :)

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI ()

kamikaze yaptım, cuma ama hangi cuma :)) ben demiyorum çızzıklar öyle diyor lakin gümüş bu sabaha 2.40 görsem şaşırmam ki gördük )

Brk0606 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Brk0606 ()

Hocam çok iddalı ne diyorsunuz:)))

0BeğenmedimŞikayet

puslu_ ()

Dayı azıcık sonra olsun lütfen :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum