Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:35:24
EUR 35.0312 13:35:24
USD 32.2798 13:35:24
ALTIN ONS $2384.7650 13:35:24

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
usd grafiklere devam 2
Bollinger MACD RSI üçlüsü

1H
Bollinger de fiyat mumları orta pivot çızgisinin üzerinde. Yön yukarı gösteriyor
MACD de eğriler kesişme noktasına doğru yaklaşmışlar. Yön değişimi olabilir, aşağı yöne doğru kesişebilir.
RSI:69 civarlarında. 70 ve üzeri satış fırsatlarının olduğu bolgelerdir. Saatlik grafiklere göre işlem yapanlar kar varsa fırsatları değerlendirmeyi düşünebilir. Zira MACD nin aşağı yönlu kırması fiyatları da aşağı yönde indirmeye başlar.

4H
4 saatlik grafiklere 1 saatlik durum pek yansımamış. Bollingerde yine fiyat mumları pivot çizgisinin uzerinde yön yukarı gözukuyor
MACD de mavi eğri oranj eğiriyi yukarı yönlu kesmiş. Yön yukarı
RSI biraz nazlanıyor ama 71 lerin üzerine çıkacak gibi. Kar görenler dikkat etmeli. Daha yüksekleri ve riski arayanlar daha da Çıkarsa satış düşünülebilir.

YTD

Bol şans dilerim

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

edebali ()

üstadım merhaba. benim şansızlıgımmı desem yoksa tahammülsüzlüğümmü desem ne desem bilemedim :) açıkçası ben dolardan çıkıp altına girdim 1 saat sonra dolar çıkmaya başladı. zararım olmadı sadece 100 tl kaarım oldu :) ama çok şükür altındaki sıkı takipten dolayı yüksek bir kaar ettim. bu nedenle hayallerimi herzaman yüksek tutmaya çalışıyorum hocam. sizin tavsiyelerinizede ayrıca teşekkür ederim üstadım çok saolun. saygılar.

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba,
Hayalleriniz nasıl bugun? :)

edebali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asekan_ ()

Eline sağlık Hocam ; Daralan kanal sonrası genişleyen kanal içinde direnç ve kırılmalar yaşanacak gibi fakat saatlik ve 4 H stabilize bir görüntü var.. Buradan kısa kısa çekilmeler olsada yükseliş devam edecek . Ytd. Tekrardan teşekkür ederim üstad. ?

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba
OK paylaşıyorum.

USD Grafikler
Bollinger Parabolic SAR

1H Sabah sizlerle paylaşmış oldugum grafikte kararsız gibi görunen bir durum vardı. Ancak Cizim programının otomatik bilgilendirme haberinde P= Boğa Piyasası=Yükseliş bilgisi vardı. Boylece onun doğruluğunu da test etmiş olduk.

4H

Hem 1H hem de 4H grafiklerde yükseliş gözukmektedir. Nereye kadar olacağını sormayın lutfen. Paylaşan başka üyeler var ben paylaşmıyorum.

YTD

Bol şans dilerim

Asekan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asekan_ ()

Hocam bir 1h ve 4h ilk bir çalışma paylaşırmısınız. yorumunuz ile birlikte ? Zahmet olmaz ise , çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler. İnşallah bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

edebali ()

üstadım sizin paylaşımlarınızı çok dikkatli şekilde takip ediyorum. ve sözleriniz gerçekten beni çok rahatlatıyor. evet benim de kanaatim dolarda bir baskılama oldugu. inş beklediğimiz süreç tez zamanda gelir. saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba arkadaşım.
İyiyim çok teşekkür ederim. Sizler nasılsınız?
Valla 4-5 oldu deniyor. Hayaller bitmez, niye umutsuzluga kapılıyorsunuz? Elinizde doviz var ise niye stres yapıyorsunuz. Bırakın TL de olup ta duşşun de alalım diyenler duşunsun. Dolar da bir baskılama da olabilir diye düşünüyorum. Sanki kritik bir eşik seviyesinde bunun üstünde olması istenmiyor gibi bir durum varmış hissine kapılıyorum. Sakin olmakta fayda var. Bol şans dilerim

0BeğenmedimŞikayet

edebali ()

üstadım merhaba nasılsın. grafiğinizden anladıgım kadarıyla dolar bugünde 6.80 i kıramayacak. hayaller yine suyun içinde bugün :(

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler Üstadım.
Bol şans dilerim.

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Anlayamaman da bir gösterge meselesi gibi geldi bana :))

Argologie için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Çok terbiyezis uslupta yazanlar ve ona buna sataşanlar için çekinmeden kullanıyorum zaten. Teşekkür ederim.

Kesepar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yiğidim69 ()

Çok güzel yazdınız

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Slm üstadım
Pilavı sen bildiğin gibi ye ayrıntıya takilma

Sağlıkla kalın

2BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkür ederim. Valla ben okuyup bir parça öğrendim. Öyle finas uzmanı filan da değilim. Öğretmenim. Özetlerini de herkesin anlayacağı şekilde sayfma yazdım. Hepsi boyle hap bilgi gibi. Bir arada neguzel. Git uğraşmadan öğren işte.
Bazıları ben oradan gidip bakmayayayım, sen her grafikte kendin bize fal bakar gibi anlat biz de dinleyelim modunda. Bir de ben şuradan almıştım nereden çıkayım? Amerikada bilmem ne olsa burda dolar ne olur gibi cokguzel hareketlerdeki eşofmanlı hocaya sorar gibi ahiret soruları. Kızayım mı guleyim mi bilemedim? Daha nerden alıp nereden satacağnı algılayamamış en tepeden çıkmaya çalışanların oldugu bir yerden "burdan direne atlatık bir de full girdik yak kısmet" diyenlerin sordugu sorular var. Bazen kızıp tam yerinden girmişsin turnayı gozunden vurmuşsun diyeceğim geliyor. Bilmeyenlere çok fazlam kızamıyorum da bir de hiç birşey bilmeyip te çok biliyormuş gibi davrananlar var çoğunun başını onlar yakıyor zaten.
Yine uzun oldu :) Kısa keselim iyi akşamlar dilerim.

yiğidim69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Hadimmi aşıyorum ve size bir tafsiye vermek istemiyorum, konfor tuşu size huzur verecektir.

0BeğenmedimŞikayet

Argologie ()

Bu çok uzun olmuş.. kısaca ne demek istedin burda :))

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Kısa yazıyorum, daha ayrıntılı yazarmısın diye soruyorlar.
Uzun ayrıntılı yazıyorum, çok uzun oldu sıkıldık diyorlar.
Hiç yazmıyorum sadece grafik paylaşıyorum, sayfamda grafik ve indikatörler nasıl yorumlanır gidin oradan bakın öğrenin diyorum. Biz grafik okumasını bilemiyoruz diyorlar.

Bunun ortası neresi?
Sorduklarına göre içeriği okuyorlar.

İsterseniz sade kur rakamını sorup, buradan alalım mı, satalım mı, tutalım mı, girelim mi, kaçtan döner diyenleri size yönlendireyim siz kısa kısa yanıt verin :)
Valla bence çok daha güzel olur. Hem ben rahatlarım, hemde sizlerin kısa açıklama ve değerlendirmelerinizden faydalanmış olurum.

Kalın sağlıcakla.

TargetX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yiğidim69 ()

Türk milleti olarak okumayı sevmiyoruz maalesef. Armut piş agzima düş modundayız.

0BeğenmedimŞikayet

TargetX ()

İçeriğini kimsenin okuduğu yok.
Eğer birilerine faydalı olmak istiyor isen sebebi ile kur rakamı yazarsan daha güzel olur kanısındayım.

2BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba,
Okumak uzun geliyor ise veya okumak istemiyorsanız illa okuyacaksınız diye bir zorlama yok. Filtre veya engel seçeneği ile paylaşımları görmeyebilirsiniz.

İyi akşamlar dilerim

TargetX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TargetX ()

Bir satırda yazacağın bir yorumu bir sayfada yazıyorsun.
Kendine acımıyorsan okuyabilecek olana acı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum