Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 18:26:25
EUR 37.6173 18:26:25
USD 34.2604 18:26:25
ALTIN ONS $2653.7800 18:26:25

Grafiği gönderen: TeknikAnaliz06

yükselen trendi sarı mi beyaz mi sizce gelin biraz sohbet edelim

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

tolgaturgut ()

şimdi gördüm sağol üstat

TeknikAnaliz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

OK Teşekkürler. Bol şans dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Bende turko yazdım

tolgaturgut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tolgaturgut ()

tanışmadan küstünmü üstat 3-4 saat önce
- üstat marka yasak herhalde sadece FX in türkmü yabancı mı-
diye sormuştum

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Ben indikatörlere takılmam bakmam öylesine orda gibi düşün hareketli ortalamaları işlemim hızlıdır tek çizer bırakırım benim işlem yaptığım platform formasyonlara uygun değil destek direnç kanal o kadar

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler. Anladığım şu: Sarı hat fiyat mumlarının diplerinden geçiyor. Mor hat Fiyat çizgilerinin Tepe noktalarından geciyor. OK. Beyaz hatı 6,38den başlatıp diplerden geçen ayrı bir yükseliş olarak göstermişsin. Grafiğin tam sayfa içinde bir bölumunu kesip aldığından, dipler ve tepeler arasında kalan bölgeden hangi eğri EMA Kaç ı gösterdiğini de işaretlemediğinden Orta bolgedeki hareketli ortalamaların hangisine ait oldugunu (aidiyetini) anlamak zor oldu benim için. Bunun için benim yaptığım gibi emaların üzerine yorum baloncukları ekleyebilirsin.
Diğer bir husus tepelerden geçen hattı Mor renk ile çizmişsin hareketli ortalamalardan biri de mor renkli. Herhangi birini renk kartelasından daha farklı bir renk ile seçersen daha da guzel olur.

Ben 6,38 den başlayan beyaz hattın son kısmında hareketli ortalamaların birbirini aşağı yönlü kesmiş olmasının daha çok bilgi verdiğini, kırılma işaretinin burada gerçekleştiğini düşünüyorum. Grafiği böyle yorumladım.

Teşekkürler neyse senin düşunüş mantığını anlamış oldum.

Bol şans dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

He valla doğru

1BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Ömür biter borç ile dert bitmez:)

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Ayne@teknik hoca ne Zaman bitecek bu canımıZ ülkemizin derdi

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Kardeşim edilse ne olur edilmese ne olur. akşam bu sitede 6.7027 gösteriyordu ve herkes düşeceği yönünde o kadar umutluydu şimdi ki kura bak 7ler7.20ler hatta 7.40lardan bahsediliyor

optio2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Aşağıdan gelen sarı trend çizgisi dolar tl nin gerçek yükselen trendi fiyata bakarsanız sarı yükseleni aşağı kıramadığı için dolar tl de hâlâ yükselen trend geçerlidir bu büyük resim kanal aralığında fiat büyük olduğu için piyasa bu kanal aralığında 6.38 den başlayan yeni bir yükselen trendi gördü oda beyaz ile çizdiğim görüldüğü gibi kirilir kirilmaz sert satış geldi

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Istifa kabul edilmediki bence yatay seyreder dolar buralarda takilir gibi

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Neye göre 6 TL den gelen bozulmadı neye göre 6,38 den yükselen bozuldu? Grafiğin hangi noktasındaki işaretlere göre bu sonuç çıkıyor? . Anlamak için soruyorum. Yanlış anlaşımla istemem. paylaşılan butun grafikeleri inceleyip mantığını anlamak gibi bir merakım var.

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Memlekette gündem bitmiyorki kardeşim biri bitip biri başlıyor demi

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Bu istifa olayından dolayı yükseliş devam eder yoksa düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Teşekkür ederim üstad sizide bereketli ticaretler dilerim saygılar

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler. Ben EMA9, EMA21, EMA50, EMA100 ve EMA 200 u kullanıyorum.

Bol şans dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Sizin sohbet edeceğiniz yok anlatım bari 6 lira rakamından gelen yükselen trend henüz bozulmuş değil lakin 6.38 den yükselen trend bozuldu piyasanin önemsediği bir asikar sert düşüş ordan geldi

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Onlar hareketli ortalama ma100 15 ema5

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Arkadaşım teşekkürler. 4H grafikte paraleller arasındaki Mavi ve Mor eğriler hangi indikatoru simgeliyor?
Emeğine sağlık Like

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum