Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 12:31:48
EUR 35.0436 12:31:48
USD 32.2968 12:31:48
ALTIN ONS $2382.6650 12:31:48

Grafiği gönderen: GainFULLTechnic

Buraya dikkat ! RSI 2018 yılındaki seviyeden sonra ilk kez aynı seviyede o zaman ki düzeltmeyi hatırlayın 1 sene sürmüştü geri dönüşü herkes kazansın isteriz falan dikkat edin 2018 yaşanırsa çok kişi problem yaşar.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Ayrıca denizde dalgalar bitmez

kafkas60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

2018 280 lere çıktığında kuveyttürk mağduru olarak işlem yapamadığımdan 260 lara kadar çekilme yaşandı. Tabi acemilik yine çıkar diye bekledim. 202 ye kadar düşmüştü gram. Seyrettim sadece tersi çok pistir bilmeyen kardeşlerim aldığı gramların hesabını yaparak girsinler bence.. 364 üstü kapanıllar olumlu ama ben pahalı olan şeyi almam.

1BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Aynen kardeşim ben 330 kardan sonra bakmadım bile gümüş girdim 2. 55 den. Cesaret bilgiden geliyorsa güzeldir. Cahillikten geliyorsa tehlikelidir. :)

0BeğenmedimŞikayet

kafkas60 ()

320 lerden sonra cesareti olanlar kazaniyor cesareti olmayan bakiyor

grds58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuzey13 ()

Gelir gelir. Bende gelir diye bekledim 45 bin tl de kalarak zarar ettim. Gramdan cikmasaydim 45 bin kazanmistim 2 haftada

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Valla kardeşim buralardan bile alıyorlar iyi cesaret..

scn23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

scn23 ()

Zararda olan arkadaşlar kurtulsun da biz de girelim insallah

0BeğenmedimŞikayet

gökhanbey ()

ne fark eder bu sefer dolar la aynı işi yapıyorlar iki ayaklı değil mi

GainFULLTechnic için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

1 sene çok uzun bir vade uzun sürceğini düşünmüyorum

Kubilay0054 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

2008 yükselişi ons bazlı idi yalnız.

gökhanbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kubilay0054 ()

Doğru diyorsun 2018 için fakat şuan altın üretimi yok ve en güvenli liman altınsa eğer sizce düzeltme 1 sene sürer mi

0BeğenmedimŞikayet

gökhanbey ()

iyi diyorsunuz da her olaya aynı tepkiyi vermez ki piyasa 2008 le kıyaslama yapmaya çalışıyorlar ama aynı değil.

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

Olabilir evet

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Rs yukarıya tavan yapmış gramda daha nasıl ciksinda gram altın geleceği en son yer 370 sonrası düşüş olur ytd

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

TL'nin değer kaybı sorun bu. Global tarafıa ayrı. Ama şartlar ne olursa olsun matematik yalan söylemez.

©altıncıhis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Evet hatırladım 2018 i. 270 lerden 210 a falan inmişti .
Ama bu sene durum farklı. Günün koşulları aynı değil. Sorun global. Yok illa 2018 deki gibi olurum diyorsa bu zamana yayılarak olur. Bir hafta içinde gram altın 320 lere inmez yani. En az İki ayda anca iner. Hatta Şuan gram da yükseliş için her şey uygun. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

Öyle görünüyor..

Sercan19077 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Beklemiyor da değilim hani.. Hiç fena olmaz.. Piyasada fırsatlar bitmez.. Bence gelecek.. Ytd

scn23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sercan19077 ()

Yani bir düşüş gerçekleşebilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

eocal2020 ()

de o dusus ne kadar zamanda oldu ? Önemli olan o.

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

Evet çok sıkıntılı bir dönemdi sitenin halini hatırlar gibiyim o zaman tekrar aynısı yaşanmasın diye dikkatli olunsun istiyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

scn23 ()

Ağzınız bal yesin diyor tüm tldekiler

0BeğenmedimŞikayet

iyikiM ()

Ben usd 6.80 380 sonrası düzeltmeli geliyor

1BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

280 den 200 e düşmüştü ne bekletti o zaman şimdide 380 den 300 geliyormuş...

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

70 tl düşüş görüldü ve 1 sene sonra eski seviyesine geldi.

kalkanmetin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

Ne kadar yaşanmış tam olarak aydınlatır mısınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum