Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0886 14:28:17
EUR 35.0606 14:28:17
USD 32.1837 14:28:17
ALTIN ONS $2382.2550 14:28:17

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar bakın burada 1 saatlikte tobo çalışmış 1.2660 hedefli ancak henüz hedefine gitmemiş bir tobo ya bu çalışır hedefine gider yada geri çakilir 4 saatlikte tekrar bir tobo yapar o zamanda 1.28 hedefine gider

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam kişisel görüşüm hayat normale dönmeye başlayacak haberleri çıkmaya başlarsa o zaman dövizler ömrünü tamamlar

dobrafilozof için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dobrafilozof ()

Hocam tavsiyenizle 8.17 den aldım ama elimde biraz daha nakit var. TL de durması anlamsız. Burdan alım yapar mıydınız? Düşmesini beklemek daha mı mantikli ? Ki düşmesi zor ihtimal sanırım. Tavsiyenizle kardayim. Öngörünuz ile. Bu sebepten sorumluluk bana ait

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hayırlısı olsun hocam kısa vade gerçekten zor iş strest yapar

venomgt58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Allahrazı olsun hocam 8.49 sabah çıkmıştım alım fırsatı vermedi bekliyorum aslında fırsatı değerlendiriyim dedim hayırlı günler

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Anladım, 7.90 lardan almıştım 8 den sattım düşecek diye, bu sefer uzun vade bekleyeceğim ama Aytaç beyin dediği gibi 8.20 altı bekledim. Şu an durumlar değişti sanırım, ilk kademe için hangi seviye destek beklemek lazım peki, sağolun...

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam sabah erken yazıyorduk burada birileri düşecek dövizler düşecek diye söylenti yapıyordu ben sabah birşey söyledim ben gayet rahatım ve uyuyacağım dedim. tabi bunda aşağılarda almamın payıda büyük sadece formasyonlara güvendiğim için de değil. teknik bildiğim için desem yalan olur. şimdi ben olsam ne yapardım zor soru belkide paramı üçe böler her kademede alırdım her halde

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

benim gibi full tl de olsaydınız bu seviyeden bir parça alır mıydınız sterlini, vade sorunum yok

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

inşallah yüzün gülüyordur

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam satanda tekrar alamıyor birde onları düşün

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Bende bilemedim hocam ne yapsam en iyisi bekliyim formasyon çalışırsa biraz yüzümüz güler kader kısmet artık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

trent burada önemli hocam düşüşe geçene kadar düşüş formasyonları işlev kazanmıyor

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Evet siz açıklama yapmışsınız ben o esnada yazdım yazdıktan sonra gördüm akif hocam elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Günaydın hocam düşüş bekleyenlerde haklı hocam az öncede söyledim düşüş formasyonu oluşuyor ama çalışmıyor. haftasonu aslında ayrıntılı gösterdim geçen obo oluştu dolarda ve sterlinde ne oldu orada bir ikili dip hop yukarı durum bu

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Günaydın sayın hocam öncelikle 1 saatlik gün içindemi yada zaman belli değilmi ve dolarda düşüş bekleniyor söylentisi var parite çıkışlımı olacak bu formasyon çalışırsa teşekkürederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum