Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 08:27:34
EUR 34.7667 08:27:34
USD 32.3633 08:27:34
ALTIN ONS $2360.4100 08:27:34

Grafiği gönderen: admin

⭐⭐admin ()
Dolar
İçişleri Bakanlığı tarafından gece yarısından itibaren 2 gün boyunca (cumartesi,pazar günleri) 30 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Parasetamol ()

@Dreyup kardeş, en son 6 yıl önce paylaşım yapmış olan senolkaan'ın üyeliğinin iptali ile ilgili savunma yorumunuzu gerçekten anlayamadım, kaldı ki bahse konu şahış 6 yıl önce üyeliğini kendisi iptal etmiş. Burada gerçekleştiği varsayılan "çok bûyük bir yanlis, bu site icin cok buyuk bir kayip vede site ve uyelerine cok buyuk haksizliktir" cümlesindeki amaç ve hedef nedir anlayamadım?
@Coop arkadaş, sende admin'in avukatlığına mı soyundun? @admin üyeliği iptal edecekse edecektir, sonuçta üye olurken bazı şartları ve yaptırımları kabul ediyorsunuz. Sizin uyarınızın pek bir faydası olacağını düşünmüyorum. Binaenaleyh, evet herkes hakkını savunabilmeli ve savunmalıdır da, ama bence doğru şeyleri savunmak ve bazı noktalara burun sokmamak gerek diye düşünmekteyim...

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BigMass ()

Mesajlarım sayfaya düşmüyor admin lütfen artık şu durumu çözün bu 17. Mesaj

0BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

Bilgilendirme icin teşekkür ederiz. Bir onerim olacakti. Bilgilendirmelerin yanina bir x isareti koyarsaniz. Okuduktan sonra kapatma şansımız olur. Kolay gelsin..

1BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Ben görüyorum :pp

Dtyns için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dtyns ()

Admin kardeş buraya yazınca sana ozlmi başka kimse görmüyor degilmi beni bilgilendirimisin...

0BeğenmedimŞikayet

Edro10 ()

Bildilendirdiğin için teşekkür ediyoruz sayın Admin.

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Derdimi anlatamadım. Neyse polemiğe gerek yok haklısın

Alparslan_6155 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Zaten çıkmıyorum da yorum da gecen cümle haberde yok ben mi görmedim diye sordum

Nightmare116 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Cikilmamasi esas olan zaten. Çıkılmasın ekmek için bile

Kimse ekmeksiz kalmaz. Gelir ekmek.

Markete bakkala koşmak nedir arkadaşım.

Truttt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Ben haberde ihtiyaç halinde çıkilabilir diye bir cümle göremedim

3BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Sn admin sosyal mesafe kalmadığı için "eczane, fırın gibi topluluğun olduğu yerlerde kalabalık yaratmadan sükûnet içinde ihtiyaçlarınızı gidermenizi tavsiye ederiz. " şeklinde İhtiyaç görmeye yönelik kısmını kendi açımdan yadırgadım.

Bunun yerine temel ihtiyaçlara yönelik ekmek su lojistik muaf olduğundan temin etmeye çalışmayın şeklinde bir söylem daha uygun olurdu.

Bunu belirtmek istedim.

Umarim bu market fırın kalabalığı çok büyük sorunlar oluşturmaz tek korkumo

admin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alparslan_6155 ()

Ne var adinin dedigin de devletin açıklamasını paylaşmış uyarı yapmış okumadan anlamadan yorum yapmayın.

0BeğenmedimŞikayet

Puding_ ()

Of admin of

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Sn admin 31 ilimizde de büyük hareketlilik var maalesef marketlere akın edilmiş durumda.

Genelgeye göre fırınlar kargo lar su dağıtım işi muaf.

O nedenle sükunet içinde ihtiyaç giderin noktasındaki tavsiyeniz hiç yerinde değil

0BeğenmedimŞikayet

Dtyns ()

Kardeşim çok yerinde bir paylaşım oldu malum herkes sayfada çoğu kişi eminim haberdar değildir emeğine sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

Kahin006 ()

Usta banada bi resim çerçevesi versen olmaz mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum