Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0899 08:22:30
EUR 35.0656 08:22:30
USD 32.1513 08:22:30
ALTIN ONS $2391.7500 08:22:30

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar grafiğe bakın saati sol üst köşede yazılı zaten sabah attım bu grafiği takdir sizlerin Akif 44 söyler sterlin yapar

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ibrahim_halil33 ()

amin, cümlemizinkini

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

güzel hocam afiyet olsun Allah bereketini artırsın

ibrahim_halil33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

Sayın hocam bu rakamı bekleyeceğim ozamana kadar gümüşü hapsettim Allah hayırlı ve helal olanı nasip etsin tşkler

1BeğenmedimŞikayet

ibrahim_halil33 ()

@akif bey bey tamda bu yorumunuz üzerine gümüş aldım yaklaşık 40k gümüş aldım ve çok çok iyi bir kar elde etmiştim, bu vesile ile size tekrar teşekkür ederim. eğer gümüş için bir çalışmanız olursa lütfen etiketleyin beni

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam gümüşe baktım şimdi bayrak oluşumu var şayet oluşur ise 3.43 hedefe girer

Mustafaaykan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

Akif bey eyvallah Allah hayırlı ömürler versin. yarın hatırlarım inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam gümüşe tekrar bakarsam sana yazarım unutursam hatırlat bana

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

Kıymetli insan Akif siz benim anlamadığım konuda bu kadar yoğunlukta zaman ayırıp yazmanız Allah razı olsun. ama ben anlamıyorum şimdi 3 k gümüş aldım çıkmak için ne kadar bekletin onu söyleyebilirmisiniz hangi Aralık ta kontrol edeyim 6 ay 1 yıl tşkler

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sterlin için Akif44 yorumu (6 gün önce) Cevap yaz
hocam dikkat et flama da olabilir o zaman 3.43 olur hedefi

Acıpayam için cevaplandı (yorumu göster)

https://altin.in/akif44/9

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

takip etseydin beni görürdün gümüş 3 civarıydı
Sterlin için Akif44 yorumu (6 gün önce) Cevap yaz
hocam orada 3.28 hedefli bir yükselen üçgen görünüyor

Acıpayam için cevaplandı (yorumu göster)

https://altin.in/akif44/9

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

Sayın Akif bey tşkler Allah razı olsun. ama full yüklü TL deyim sizin bilginizden faydalanmak istiyorum uzun vade için gümüş, sterlin ne önerirseniz 1 yıl için inşallah sürem var üniversitesinde çocuk olunca malûm yatdiminiza ihtiyaç ım var

1BeğenmedimŞikayet

Pares ()

Bu sanırım. 9040 bekliyorsunuz.. bu seviyeden almaya korktum ama düşünülür

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam aslında ben sterlini takip ediyorum haftasonu olunca altın gümüş vs bakıyorum ve buradan payşaşıyoru gümüş 3 iken 3.28 yüselen üçgen ve 3.42 flama hedeflerini burada biri sormuştu yazdım. oda nerede şimdi bilmiyorum ne yaptı ne etti kayboldu gitti yeni çalışma yaparsam paylaşırım

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

Sayın Akif bey hoşgeldiniz siz olmayınca susuz kaldık gibi sayın Akif bey beni unutmayın Gr için al yat için tşkler. şimdi gümüş alımı nasıl olur kıymetli insan eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

güne 4 ve 1 saatlike bak

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hayırlısı olsun hocam kısmette ne varsa o olur

kaan0635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam kanalın dibi orayı yakında gördü şu an tobo var tobo 9 hedefli

berk33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Akif abı investte grafik bakıyorum öğrenmek icin grafik sol altta gün hafta ay yollar var bide grafiğin sol üst kösesinde de gün ay yıl var hangisine bakacağız ikisinde de ayni gün ay yada haftalık birbirinden farklı

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Akif abı kesinlikle bilen insan sonucu görüyor , biz biraz acemiyiz :) ama öğreneceğiz abı bir şey soracağım size

0BeğenmedimŞikayet

berk33 ()

Hocam bu grafiğe göre 7.65 lere bir düzeltme sonrası 9.45 e yol alır mı demek istediniz acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam aslında yazmaya gerk yok sen biliyorsun ben gideceği hedefi 3 hafta önce yazdım ama gel gör ki insanlar sürekli bir şeyler istiyorlar bende arar ara yazıyorum yoksa ekranı kapat bekle

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kaan0635 ()

keske dun 32 den daha cok. alsaydim. gumus yataya bagladi. tsk ler

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam aynı şekilde grafiği ve grafikte gördüğümü paylaşırım. alım satım konusu tamamen sana ait

kaan0635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Akif abı iki gündür sene göremeyince grafik beyenmeyi unuttuk :)

0BeğenmedimŞikayet

kaan0635 ()

9.04 mu hocam. gumusu bozar girerim oyleyse :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum