Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 06:07:59
EUR 34.7461 06:07:59
USD 32.4387 06:07:59
ALTIN ONS $2330.4500 06:07:59

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Sn.arkadaşlarım, An itibari ile ons gümüşün dört saatlik grafiği çok sıkıştı, ons gümüş dar alanda hareketine devam ediyor, ben artık karar noktasına yakınız diye düşünüyorum, dikkat etmemiz gereken noktalara değinmeyeceğim, çünkü gün içi bir çok arkadaşımız bura da destek ve dirençleri paylaştı hep dediğim gibi zarar etmemek için dikkatli ve temkinli olmamız gereken bir süreçteyiz.Olası hareket yönünü PY'ler belirleyecektir, şimdilik Ons Altın ile korelasyon içinde hareket ediyoruz.Hakkımız da hayırlısı bakalım, Bereketli kazançlar.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Jasmine6161 ()

Ne geldiyse panikten geldi başıma zaten

ramazan1970 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jasmine6161 ()

Yok yahu 20 k gümüşle nasıl kapansın tl var elde 100k sma korkudan elleyemiyorum

Ascos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Evet haklısınız sn. arkadaşım, diyorum ya hakkımız da hayırlısı diye, bakalım piyasa nereye evrilecek. bereketli kazançlar.

Dolaryok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolaryok ()

3 lerdeki kadar sürünmedi daha

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan1970 ()

Takip ettiğim kadarıyla aceleci olmaktan kaybediyorsunuz. Paraya kısa zamanda ihtiyaç yoksa aldıktan sonra en az 15 20 krş bekleyip satıp daha sonra sabredip alttan alsanız ya da uzun süre bekleseniz sorun olmaz

Jasmine6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FBB ()

Gerçekten çok süründü buralarda.. katılıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Dolaryok ()

Bir kaç gece emir ver. Bir sabah uyanırsın çıkmış zararın

Ogünto için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ascos ()

20 k gümüş de verir kâr 2-3 demeyip bu şekilde zararı azaltırsın

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Evet bir süre izlemek lazım diye kendi adıma düşünüyorum, açıkçası ani yukarıda yapabilirler, aşağı da yapabilirler, ne olacağı belli değil, çok süründü buralarda.

paranın_prensi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jasmine6161 ()

20k 3,27 den napıcam gümüş azalttık full girsem ortalamam 3,80 ler falan herhalde. kaybettiğimin peşine düşmiycem artık giden gelmeyecek belli, alttan alıp 15 gün sabredemedim şimdi buralardan alıp riske gireye gerek yok 3,70 bile olsa umrumda değil artık burdan sonrasına bakıcam mecbur

Ascos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ascos ()

Naaptın kardeş gümüş var mı elinde

0BeğenmedimŞikayet

paranın_prensi ()

O zaman en iyisi biraz daha piyasayı izleyelim bakalım. Çelik hocamın dediği gibi 3.34'ü geçerse gireriz. Belki yarın ki toplantıdan önce 3.24-3.21 aralığından alım fırsatı verir kim bilir.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan1970 ()

Valla ağzınıza sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Jasmine6161 ()

Ben teknik tahlil anlamam kardeşim ama 3,32 ye ters diyorsan hiç gümüşle al sat la uğraşma kafanı yorma,1 tl den fazla düşüş yaşadık 1 hafta içersinde geçen ay, geçen gece 3,37 lere çıktık ekranda yanan 3,29... sitede 3,70 den terste olanlar var şimdi sence 3,32 ters mi? 3-4 kuruş düştü daha bismillah:)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Var sn. arkadaşım, biraz önce hocalarımız da değinmişti, tekrarında yarar var, saatlik ve dört saatlik veya günlük grafikler de dahi macd yukarı- srsi veya rsi aşağı gösteriyor yada anlık tersini de gösterebiliyorlar. Bu durum hem ons altında- hem ons gümüşte ve hem de USD/TL de var, çok ilginç, her enstrümanı da üç ekrandan anlık takip ediyorum, açıkçası ben son zamanlarda böyle ters uyumsuzluk görmemiştim.

paranın_prensi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iddalı ()

Cuma kapanışı 341 bence bekle daha 10 güne cok var bu darboğaz dan yukari yönlü hareket etmesi gerekiyor rasyoya göre gümüş daha düşmez

0BeğenmedimŞikayet

paranın_prensi ()

RSİ de pozitif uyumsuzluk yok mu hocam yoksa bana mı öyle geliyor? Bir de destek ve direnç noktalarını siz de belirtirseniz seviniriz.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Alım- satım veya bekleme kararı sizde sn. arkadaşım,

0BeğenmedimŞikayet

Cancanx5 ()

Piyasa yapicilar

AltınXYZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Piyasa yapıcıları ( büyük yatırım bankaları, fonlar ve büyük yatırımcılar) sn. arkadaşım.

AltınXYZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ogünto ()

3.32 den tersteyim. Zarar kes mi yapmak gerek ne dersiniz. 10 gun icinde bu paraya ihtiyacim var. Gerildim:(

0BeğenmedimŞikayet

AltınXYZ ()

PY ne hocam

0BeğenmedimŞikayet

Dolar46 ()

Simetrik üçgen olmuş gercekten de ama trend yükselişti ve düzeltme sayılmazsa 3.25 ler derin düzeltme gelebilir mi 3.10 lar gibi..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum