Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 07:57:54
EUR 34.7339 07:57:54
USD 32.5072 07:57:54
ALTIN ONS $2392.1450 07:57:54

Grafiği gönderen: İplikçi

İplikçi ()
Ons

aşağıda 1642x üstte ise yaklaşık 1652x kırıldığında ytd.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Siz nasıl bir yorum istiyonuz bence siz bu işleri bilmiyorsunuz vade olayını hesaba katmiyorsunuz . Sabit kalsin diye bekliyorsaniz bilmem yani :))

GENCER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Ben bakıyorum dostum merak etme
Kendi analizimle karşılaştırıp hamlemi yapıyorum.
Avukatlık degil amacım sizi ignelemek gibi düşüncem de yok. Ben sadece empati yapalım birbirimizi kırmadan yapıcı eşleştiriler yapalım derdindeyim

1BeğenmedimŞikayet

GENCER ()

Hayırdır keten prensesten sonra sende mi avukat oldun?
Ac tüm yorumlarına bak adamım

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Haber kaynaklı bakmıyorum ben grafik bakıyorum bu konuda @VYaman hocamın analizi profilinde mevcut ordan okursunuz

Sador55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Hocam gram işine karışmıyorum ons için yazdıkları gram sağı solu belli olmuyor dolar artıyor ons azda olsun düşüyor adam burayı ceviriyor hani düşecekti diye. O yüzden ikisini bir analiz etmek gerekir ben onsa bakıyorum kendi çapımça . onuda defalarca ifade ettim 10 20 usd aşa yukarı oynar ama asıl gideceği yön aşa olacaktır diye analiz ettim ytd.

Nervo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sador55 ()

Eyvallah kardeşim sağolasın madem kısa vadeyi konuşuyoruz yarınki yapılacak toplantı ile öngörün nedir :)))

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nervo ()

Hocam 159gr var tlye geçmeli miyim düşer mi çok ? Nedir fikrin yatırım tavsiyesi ver demiyorum elbette ama öngörü

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Görüşüm profilimde grafikler bölümünde mevcut. Görüşüm o deyip kenara cekilmeyim bu esnada kısa vadede ki hareketlerdede gördüğüm anladığım kadarıyla arkadaslara yardımcı olmak. C gelecek orta vade beklentim budur

0BeğenmedimŞikayet

Sador55 ()

Eyvallah kardeşim sağolasın aslında ne yapmamız gerektiğini biliyoruzda şu C dalgası kafamızı karıştırıyor C dalgası ile görüşün nedir

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Kardeşim bu kısa vade işlem yapanlar için mesela şuan adamin elinde var yukarı kırdı tutmaya devam eder aşa kırdı satar. Yada elinde yok yukarı kırdı alır aşa kırdı bekler 1607 de noluyor bakar önce bi bakti tutunuyor alır istediği yerde satar baktı bu seviyedende aşa salıyor almaz bekler taki tutunana kadar bu budur ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Tamam adam ne demiş alın veya satın mı demiş?

0BeğenmedimŞikayet

GENCER ()

Dostum öncelikle şunu söyleleyım bakın bu pıyasada su gunku durumda kımse net bırsey soyleyemez.
Benım kanaatım tl de beklemek ölmezsiniz 3-5 gün alım satım yapmayınca tl de kalın altın ons dolar herneyse zirveyi görücek dünya piyasaları karısık fakat görmeden öyle bir silkeleme yapıcakkı acemilerin hepsı elındekılerı cıkıcak tl de bekle fırsatı degerlendır.

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sador55 ()

Peki usta çıktı o rakamı gördü ne olur indi o rakamı gördü ne olur ön görün nedir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Dostum birkaç tahmin veya fikrini sende beyan et biraz görelim.
Başkasını eleştiriyorsan o işte senin nasıl oldugunu da görmek gerekir
Empati yapmanı öneririm dostum

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Sen benim dediğimden ne anladın be adam bu lafları yazıyorsun ben türkçe konuşmuyormuyum sen yazdığım kelimelerden anlayacan şeyleri çekip cikarmış sin. Orda iyi incele grafiği iki seviye var biri aşa biri yukarı

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Yok abi yalnış anlaşılmış grafiği incelerseniz bu seviye geçilince gideceği hedef orda yazıyor aşağıda rakam var orasida aşa kırılınca gideceği yer yazıyor ytd.

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GENCER ()

Milleti gaza getirme aşagıya saglam düzeltme yapmadan sel de olmaz taşkında olmaz kesin konusma. En son senın gıbı prajna ve prensesi konusuyodu bak kayboldular.

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

1657 sonrası sell mi yani ? :)) Sonrası tufan diyorsun ... Ben öyle anladım :) :)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

UYARİ! IKI SAAT ÖNCE YUKARI ATTIĞI IĞNE ILE BU SEVIYE DEGISTI 1655X gecilmeli ayriyeten 21 günlük H. O ortalama 1657x den gecmekte kimse yanmasın demedi demeyin 1657x üstü olsun garanti olsun üç beş usd den bir şey olmaz ama çok şey olur bilmem anlatabildim mi ytd.

0BeğenmedimŞikayet

kmbcircp70 ()

Yani diyoki 1652 kırıp saatlk mum yaparsa 1689 a cikis olur ama 1652 de tutunamayip asagi 1606 lara duser diyo

Babaguca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Babaguca ()

Aşağı mı yukarı mı kırılır kardeş bizleri bi aydınlatsan Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Seninde emegine sağlık abi

YAGIZ09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Ben bilebilsem burda ne işim olurdu:) Dükkan açardık Hacıyla... Sen grafik atmasan benim de atasım yoktu... Emeğine sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Günaydın abi sen bilirsin nereye kırılacağını:))

YAGIZ09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdal11 ()

Âlım için neresi uygun

2BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Günaydın... Nereye kırılır sa:) like mı unutmadım...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum