Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 05:54:21
EUR 34.9271 05:54:21
USD 32.5331 05:54:21
ALTIN ONS $2333.4850 05:54:21

Grafiği gönderen: hunter43

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

est rahatsızlık değil musait oldugum surece sıkıntı yok. ben al sat için maalesef yorumum olmuyor. aldığımı sattığüımı yazıyorum fikrimi grafiğimi paylaşıyorum karar sizin

Ütopik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ütopik ()

Konuya hakimsiniz diye annemin parası için sizi rahatsız ediyorum. Hiç anlamadığım bir konu 320 lere gelirse altın almalıyım öyle mi

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw dostum soru sormada sıkıntı yok. aynı seyler soruluyor aslında 2 mesj once yazmısım. ilk bakalır profile yoksa cvp yada anlaşılmaıssa sormak mantıklı tskler eksik olma

turhanK için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

turhanK ()

:))) Hocam ben bakıp soru sormayanlardanım. Elinize emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw dostum öğrnmeye dvm evet aynen dikkat ettin mi 3 undede aynı formasyon var ters olsada rasyo

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Estağfurullah, öğrenmenin sonu yok.
Saatlik rasyo çanak çizgisi aynı zamanda 1h Span B direnci.

0BeğenmedimŞikayet

Eko_Politik ()

Elinize emeğinize sağlık teşekkür ederiz bir istihrarim var sizden mümkünse eğer... grafiklerinizin fonunu açık renk yapabilirmisiniz rica etsem...

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

olurmu başkan öyle şey ya sen benden iyisin suan ben eskisi gibi şatafatlı çizmiyom 2 çiziık yeter zaten bakan yok gene soruyolar:)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Bizimkiler çırak işi, idare et artık:)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

ben görmemiştim emeğine sağlık başkan aynen budur:) suan bnm göstergelerde çıkışta uyarı veriyor zaten bakalım izleyeleim

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Yarın la hayrola, bekleyip göreceğiz sonuçta temel- teknik meselesi, baksanıza dolar hiç uslu durmuyor.

Sessiz_gemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Eline saglik abi.. yarin onemli opec toplantisi var..
Toplantida anlasirlarsa petrol pozitif olacagi belli... bu emitalara nasil yansir..

0BeğenmedimŞikayet

Woodoo ()

Çık ya da öıkma demek zarar olunca vebal almak olur. Kimseye böyle soru sormayın cevap verene de itibar etmeyin

yikurtoglu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Teşekkür ediyorum gram düşer diye çok panik yaptım

Woodoo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yikurtoglu ()

Hocam altin ne olur suan elimde gram var çıkayım mi

Woodoo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Woodoo ()

Bu gümüş grafiği. Keşke bu sayfada paylaşılıp zihin bulandırılmasa

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Gram olumlumu lütfen ?

anla_beni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Yani anlayamadım ben acemiyimEfendim

0BeğenmedimŞikayet

anla_beni ()

nedemek istiyor burda

0BeğenmedimŞikayet

anla_beni ()

nedemek istiyor burama

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Yani düşüşmüş abi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum