Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 16:34:50
EUR 34.6953 16:34:50
USD 32.3795 16:34:50
ALTIN ONS $2334.1150 16:34:50

Grafiği gönderen: Carpediem37

Gram Altın destek dirençler grafikte. Al sat önerim yok.

Saygılar

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Çorbada bizim de tuzumuz olsun - _-

harunceren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sarmut ()

Bende sizi uzun zamandır sessiz takip edenlerdenim sonuçta siz şahsi görüşünüzü, tecrübe ve bilgilerinize dayanarak sayfada paylaşıyorsunuz bunlarla kimin ne yapacağı herkesin kendi kararıdır. Sahsen ben paylaştığıniz yorumların çoğunlukla isabetli olduğunu test ettim. Siz lütfen paylaşımlariniza devam edin karar herkesin şahsına aittir Allah herkese bir akıl vermiş onu kullanmak kendine aittir. Emeklerinize sağlık.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

harunceren ()

Hocam gerçekten teşekkür ederim dünkü gümüş tavsiyenizi değerlendirdim bi çorba parası çıkarttık. Bi öğrenci olarak güzel para:) takibinizdeyim suan TL de bekliyorum saygılar..

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yanıldım ...

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Yanilmamissiniz şu an gördüm gram düştü

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Polemik olmasın. Kızgınlıkla söylenmiş bir söz. Problem yok. Unutuldu. Destek için tesekkur ediyorum. Saygılar

mim21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mim21 ()

Ressam abimdün ben yorumları okudum @iyikiM dıyen arkadas cok ayıp etmıs... Kullandıgı uslup ve davranıs tarzı hıc uygun deıl... Hıc bır emege çöp dıyemez... Çöpse takıp etmesın... Eger kısı kendı karar veremıyorsa bu ısı de yapmasın... Sız payşasıuorsunuz son kararı ben verıyorum o dugme benım elımde satıp satmamam... O arkadasın sıze özür borcu war... Selametle Ressam abım. İnsan nankör olmamalı... Her dedegınız işliyor... Bır tanede yanılmıs olmanız normaldır... Yanıldınız dıye taslamamak mı gerek.. Bence cok ayıp ettı ve saygısızca bır uslubu var arkandayız Ressam abım

0BeğenmedimŞikayet

Azorka ()

yaw hocam milletin dediğine niye takılıyorsun, herkes kendinden sorumlu, kimseyi zorla al yada sat demedin, nerde senin sanat eserlerin :). senin fikrin nedir düzeltme gelme ihtimali var 331 e ? elinde tl olsa burdan kısa vade girermiydin?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum