Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 18:04:29
EUR 34.9232 18:04:29
USD 32.5104 18:04:29
ALTIN ONS $2333.4250 18:04:29

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

birileri bahsediyordu, belki gözünüze ilismistir diye sordum, napalim bekleriz sağolun hocam yanlış anlamayın hocam evdeyiz can sıkıntısı, sizi biliyoruz yanlış yönlendirme olmaz, ben sizden olduktan sonra umursamam sonucu

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Kanada doları hiç bakmadım, Aud da sürekli takibimde olan bir ürün değil, yanlış yönlendirmek istemem.

ben_bu_işi_bilmiyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Hocam canada ve ya avustralya dolarına ne dersiniz alim için ben hasta olucam :((( sol kolum uyuşmaya başladı

0BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Hocam akşam yazıyosun orta vade diye, diğer aksama geliyor piyasa o kadar canlı

0BeğenmedimŞikayet

kameraman07 ()

Size demedim hocam kusura bakmayin

0BeğenmedimŞikayet

seh4402 ()

Kolay gelsin hocam 341 den bozdurmak kaydıyla önemli miktar borç altın aldım ama başuna almış oldum. Çünkü işimiz olmadı ve biraz önce belli oldu geri ne zaman ödememi tavsiye edersiniz yani daha doğrusu ne zaman düşüş beklentiniz var

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Sürekli ne yazalım ki, yapılacakları yazdık zaten, kaldı ki orta vade beklentiler kısa vadede geldi.

kameraman07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Hocam altın nereye kadar gidecek

0BeğenmedimŞikayet

kameraman07 ()

Ses kesildi birden

0BeğenmedimŞikayet

kameraman07 ()

Bu millete ne oldu

0BeğenmedimŞikayet

Justbaran ()

Hocam gbp nin 9.30 u test etmesi demek usd nin bu seviyelerde olmasını kabul ettiğimiz anlamına gelmiyormu? Usd bu seviyelerde olacaksa satış yaptık mantıksız olmadı mı? Düzeltme hâlâ bekliyormusunuz?

0BeğenmedimŞikayet

erensklar ()

eyvallah üstadım hakkınızı helal edin saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Nigdelii ()

Merhaba Hocam.. Gram için Bi tahminiz var mı.. 330 dan beri düzeltme bekledim gelmedi.. Bu seviyelerden girmeyi düşünmüyorum.. Düşüncelerinizi önemsiyorum.. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

nurbur ()

Elimizdeki Tl ile sterlin alsak mi hocam? Gram mi alirdiniz? Sterlin mi siz olsanız?

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

GBp de kalmanı öneririm.
GBp için zaman vermemekle birlikte 9,30 seviyesini test edeceğini düşünüyorum W formasyonu gereği, en erken Haziran ayı olabilir diye düşünüyorum.
Aylık Destek 8,2141
Geniş bant alt desteği 8,2370
Dirençler; 8,3710-8,4833-
8,5683 geniş bant üst direnci.
Ayrıca, gbpusd nin 1,32 leri test etmesini bekliyorum orta vadede,
Son karar sizin elbette.

erensklar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erensklar ()

hocam gümüşe geçsem 3250 gram dolara geçsem 500 dolar euroya geçsem 350 euro altına geçsem 20 gram zararım var daha doğrusu kaybım var

0BeğenmedimŞikayet

erensklar ()

ful gbp hocam

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüşle ilgili bütün fikirleri paylaştım yeni bir şey yok.

ZAZA24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZAZA24 ()

Hocam gümüş ile ilgili fikriniz nedir acaba

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Şu an elinde ne var, pozisyon durumu?

erensklar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erensklar ()

Selam üstadım bişey danışsam kaldım ful gbp de paritelerle dönsemde tl ye çıkıp alsamda gbp ye geçmeden önce elimde olan ne gümüş ne altın ne euro nede doları alabiliyorum bu kadar yükselmişken % 50 bozup düşeni almayı planlıyoruym bu stratejimi onaylarmısınız yada tavsiyeniz ne olur saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinci123 ()

Hocam ilk defa gumuşe girmeyi düşünüyorum. Ama tavsiyeye ihtiyacım var. Kactan girersem mantikli olur acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum