Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 16:56:52
EUR 34.9099 16:56:52
USD 32.5454 16:56:52
ALTIN ONS $2318.5650 16:56:52

Konu: Saatlik ons grafiği belirteyim

Ons görünüm olumlu gorunmekte lakin 3 lü tepe biraz düşündürücü izleyelim dostlar

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Sağolasın sezgin hocam

sezgin1983 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

349 342 334 bi asagisi bi yukarisi farketmez buralardan parçalı alim yapılabilir diye düşünüyorum duzeltmeden sonra kardeşim bol kazançlar dilerim

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Aynen hepimizin ortak noktası efenim iyi akşamlar

nurbur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nurbur ()

Tesekkurler, hepimize bol kazançlar.. Aslinda kazandigimiz bir şey yok, paramiz eriyor, erimesin diye çabalıyoruz hepsi bu efendim, iyi aksamlar

derviş1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

sevgili dost sizin yorumlarınızı takip ediyorum taktir ederim . ama ben anlamam bu işlerden alim için neresi uygun olur cevap verebiirsen teşekkür ederim ii akşamlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

1668-69 kapatirsa vermiş olduğum ustteki rakkam gecerli suanda olumlu lakin satış baskisi son dakikalarda bazan görüyoruz 12 yi bi gorelim geri cekilme olmazise nurbur hanım bol kazançlar dilerim

nurbur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Teşekkürler sezgin hocam

sezgin1983 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nurbur ()

Sayin Dervis, Ons'1680 den mi donecek bu durumda?

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Rica ederim kardeşim

tolgab için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tolgab ()

Büyük ihtimal :)) bilgi için tşkler

1BeğenmedimŞikayet

sezgin1983 ()

Supersin hocam

2BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Ons geceyi 1660 kapatacak bence

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Rica ederim kardeşim sende sağol

ben_bu_işi_bilmiyorum için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Sağolasın hocam zahmet oldu

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Yok öyle birşey belirtmedim lakin verdiğim noktalar yön bulma günü olarak belirttim 1644 önemli bi dönüm noktası 1652 68 seviyeleri takip edilmelidir düşüşler de 1611 1607 1601 1582 seviyeleri takip edilmelidir kardeşim ama bi duzetmede beklenti içinede ilerleyen günlerde girilme olasılığı vardir

ben_bu_işi_bilmiyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Üçlü tepe düzeltme habercisi mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Sağolasın gardasim

tolga06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Emeğine sağlık kardeşim. sağol

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum