Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 10:53:50
EUR 38.1305 10:53:50
USD 34.1246 10:53:50
ALTIN ONS $2622.1000 10:53:50

Grafiği gönderen: TRADERMANT

⭐⭐⭐TRADERMANT ()
Gümüş
Aa piyasa kapanmış desenize diziye dalmışım :)

Neyse velhasıl kelam olumsuz bir durum yok keyfimize bakabiliriz.

Ne kadar yatay o kadar yüksek tepe.

Hayırlı haftasonları dilerim.

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Çok teşekkür ederim efendim. agziniza yüreğinize sağlık.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim. Evet sn. @Bağlayıcı hocam bana göre ilk 14.58 ler üzeri günlük kapanış durumunda 15.33 sonraki hedefi olur diye düşünüyorum, tabi alt paylaşımım da bu rakamları bekler iken olası hareketlere de dikkat etmeliyiz. son aylar da dünya da ki Ticaret savaşı ve corona belası yüzünden Şakül'ü yani terazisi kaymış bir piyasa da işlem yapmaya çalışıyoruz, dikkatli ve temkinli hareket etmeliyiz. Büyük yatırım bankaları, fonlar bile bu piyasa da, bu süreçte ciddi zararlar edebiliyorlar. (Örn:dünyanın en büyük finans kuruluşlarından UBS bünyesinde bi dünya analist- stratejist vb. var iken son borsa ve emtia satışlarında bir günde 200 milyar EURO zarar etti, diğer banka ve fonları varın siz düşünün ) yani ortalık toz duman, onun içindir ki arkadaşlarımıza işlem açarlarken dikkatli ve temkinli olmayı tavsiye ediyorum.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hocam eğer yanlış omumadiysam en fazla gidebileceği yer 15.33mu demek istemissiniz doğrumu anladım . ve daha düşüşün diplere gitme olasılığını söylemişsiniz teşekürler

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. arkadaşım ben kendi işlemlerimi iki haftadır bura da paylaşıyorum, profilimde var incelemenizi tavsiye ederim belki sizin yapmayı düşündüğünüz işlemler için katkı sağlayabilir, yıllardır ben de sabit olarak altın, gümüş ve Usd de işlem yaparım geçmiş yıllarda da kendi portföyüm ile borsa- tahvil- bono da çok büyük tutarlar ile işlemler yapıyordum ancak son 15 yıldır borsa- tahvil- bono ya bulaşmıyorum. Ben kendi adıma geçmiş 1929 yılı dünya buhranı-1971 yılı ve 2008 yılı krizlerini incelediğimde çöken piyasalar bir veya iki yılda toparlamaya çalışıyor, ilk hareket te (güvenli liman) emtia olarak altında başlıyor, yani şu an portföyümün 1/3'ü altında 2/3'ü ise USD olarak duruyor, altında ben gümüş gibi bir süre sonra sert düşüş öngörüyorum, ilk alımıma da altın ons olarak 1500-1400 ons/Usd arası kademe (En az 5 kademe olmak üzere) alıma geçerek beklemeyi düşünüyorum, ne zaman ki altın ons rakam olarak doyuma ulaştı oradan da gümüş ons'a dönmeyi düşünüyorum. Bu tabi ki benim görüş, düşünce ve beklentim. Size yatırım tavsiyesi olarak paylaşmıyorum, siz kendi yatırımınız için en iyisini bilir ve yaparsınız. saygılar.

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Uzun vade için alım yapmayı bekliyorum, full tl deyim ve full altın, gümüş ya da sterlin hangisi düşerse alacağım. Gümüş için beklemeli miyim, ya da bir parça alsam mı bilemedim, beklersek kaç gelebilir, 2,90 olsa fullerdim...

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Sagol kral bilgi icin eline saglik hayirli geceler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum