Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:42:24
EUR 34.7850 06:42:24
USD 32.3927 06:42:24
ALTIN ONS $2301.2700 06:42:24

Grafiği gönderen: TRADERMANT

⭐⭐⭐TRADERMANT ()
Gümüş
Grafiğiğe 4h mum kapanışına yakın sabah bahsettiğim 14.2x e sarkıyor ama 14.32 Altın da kapatmıyor. Tıpkı 13.90 da olduğu gibi. Önemli olan burası. Önümüzdeki saatlerde son kez 14.25-14.28 civarı değip yukarı atabilir. Ama şart değil.

Şekil a

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bakımcı ()

@Para_babası_

Üstad cvp verirsen sevinirim.

Para_babası_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

Teşekkürler ederim takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

Bakımcı ()

Üstad öncelikle kandilin mübarek olsun inşallah. Grafik eğitimini nasıl alıyosun. Kendin mi Yoksa birilerin vasıtasıyla mı? Bende kendimce çalışıyorum ama özellikle yorumlama konusunda sıkıntılarım var. Nası geliştirebilirim diye düşünürken sizin yorumunuzu gördüm. Cvplarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Para_babası_ ()

Merhaba kardeş ben eğitime yeni başladım ( gann grafiği ) diye geçiyor aldığım eğitim bana döngüleri söylüyor tahmini ne zaman nerde almam gerektiğini ve satmam gerektiğini gösteren bir grafik eğitimi bu asla yatırım tavsiyesi vermiyorum . Ben şimdi gümüşü sattım ortalama bu ayın 10 u civarı süre konusunda 2,3 gün erken ve geç sarkma olabilir . Eğer kapanış mumları 3.25 ve olmadı 3.21 in altına sarkmaz işe alım yapmaya baslarim ilk hedefimde 3.41 olur tabi bu benim fikrim eğitim çalışmam bana bunu söylüyor . Alim yaptığımda siteye yazarım ama yatırım tavsiyesi değildir herkes kendi kararını kendi verir gümüste yapmış olduğum grafiği buraya atamadim onunla uğraşıyorum atmayı becerirsem daha iyi anlamış olursun . Önümüzdeki 2,3 gün içinde en kötü 3.21 i kirmamasi şart . Kirarsa 3.17,3.09 lar bizi bekler . Hayırlı akşamlar.

gizliozne_45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

Grafiğinizdeki son durum nedir acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

Üstaf 3.20. den saglam bi düzeltme var. Satış dalgası olcak diyenler var ons. larda. ytd.

TRADERMANT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kado26 ()

Usta gümüş de öngörülen nedir?

0BeğenmedimŞikayet

verimlitopraklar ()

Hocam yeşil resme dönün o daha tatlı, resmi gördükçe gümüş yükselecek hissediyorum:) bu daha ciddi belirsiz

0BeğenmedimŞikayet

spider26 ()

Sn TRADERMANT hocam kapanınca haftalık kapanışı yorumlayabilir misiniz. tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Bakımcı ()

Tahminim bekleyen çok arkadaş vardır olacaktı. :)

Bakımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bakımcı ()

Hocam kapanıştan önce düşüncelerinizi paylaşırmısınız ? Umarım bekleyen çok arkadaş vardır.

Gidişat adına önemli :) saygılar.

9BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Evet Nisan ilk 10 günü düşncemle örtüşüyor hocam. 8 nisana denk gelecekse 15.47 gibi bendeki rakam.

0BeğenmedimŞikayet

Karacocuk ()

3.21 yolculuk başlar mi ondan sonra

1BeğenmedimŞikayet

Para_babası_ ()

Tradermant kardeş gann grafiğine göre ortalama ayın 8 ine kadar bir yükseliş bekliyorum oda 3.20 lere denk geliyor siz ne düşünüyorsunuz saygılar . Ayrıca paylaşımlarınız çok faydalı teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Enecik ()

Yorumlarınızdan kalite akıyor hocam güven veriyorsunuz teşk ederim emekleriniz için

0BeğenmedimŞikayet

gkhn1907 ()

t radermant seni takip ediyorum. muhteşem analizin var. sayende kazanıyorum

0BeğenmedimŞikayet

mkalayci88 ()

merhaba ben grafikten pek anlamam hocam siz bu konuda iyi gibisiniz sizce yön ne tarafa olabilr şuanda alım için girilir mi yoksa biraz daha bekleyelim mi konu hakkında görüşünüzü rica ederim..

0BeğenmedimŞikayet

sergete ()

14,30 da bir destek vardı bir sonraki 14.80 bendeki grafikte galiba 14,30 u sıkı tutuyorlar umarım kacmaz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum