Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0828 12:53:54
EUR 34.9703 12:53:54
USD 32.2727 12:53:54
ALTIN ONS $2369.7400 12:53:54

Grafiği gönderen: TRADERMANT

⭐⭐⭐TRADERMANT ()
Gümüş
Kırması gereken trend çizgisi yükselen açıda olduğu için her saat geçtikçe küsüratları hariç 14.52 14.53 14.54.. şeklinde gidiyor. Meşhur 14.57 miz gece kapanışına hafta açılışına denk geliyor. Zamana oynuyor buralar zayıf direnç konumunda bir şekilde kıracağını düşünüyorum.

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Sağolun Allah sizden de razı olsun. O kadar yazdım yayınlanmadı sitede maalesef. Kalbim mi temiz değil edebi yeteneğimi mi beğenmedi bilemedim. Bu arada eski haline getirdim :)

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Ne güzel söylemişsin @TRADERMANT hocam Altıncılara da selam olsun her ne kadar sen altın başka gümüş başka desen de gümüş maalesef hep altın abisini takip ediyor takip etmese de ayrılıp da gelse çok güzel olurdu da ipleri onun elinde gözüküyor sizde evdesiniz sanırım mecburiyetten can sıkıntısından profil resminde değişiklik yapıyorsunuz hepsi güzel hocam özellikle yeşil olan bize dil çıkaran bir başka güzel tabi gözüm ilkine alışmış insan yadırgıyor alışması zor oluyor ama parlak yeşil olan dil çıkaran bize ce eee diyen siz bir şey yazmasanız da bizi güldürüyor zaten :)) Hocam maşaAllah kapı gibisiniz sırtımızı size yaslıyor size güveniyoruz iyi ki varsınız Allah razı olsun iyi ki varsınız Allah sizi başımızdan eksik etmesin bu millet size ne kadar teşekkür ve dua etse az gelir sağlam karakterli duruşunuz ve doğruyu söylemeniz karşısında benim için özellikle doğru söz çok mühim bu yalan dünyada doğru olmak doğru sözlü olmak doğru olmaya kalmaya çalışmak işte bütün mesele bence bu sende bendensin hocam o yüzden ayrıca size çok çok teşekkür ederim sizi göremesem de tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum @TRADERMANT hayır dualarım hep seninle...

TRADERMANT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Teşekkür ederim hocam içime şu serpiyorsunuz insan terse düştü mü sabırsız biri ise benim gibi eline yüzüne bulaştır vallahi panik oluşturdular bende yorumların çoğu tekrardan teşekkür ederim

TRADERMANT için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

1608 üzerindeki altından korkulmaz. Onun için 1594 ve 1570 altında kapanışlar yapmalı. Burada yazdığım haftalıkta uyumsuzluk vardı altındaki son düşüş oydu ve giderildi. 157x-164x arası takılır bir süre.

Fencix için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Hocam hayırlı cumalar prajna hocanın altın ons için öngörüleri hakkında sizin düşünceniz nedir hocam yani bir haftadır C dalgasından bahşediyor ve düşceğini iddia ediyor siz ne düşünürsünüz

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

14.3280 seviyesini test edip geri dönüş yaptı gibi duruyor hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

puslu_ ()

Üstad teşekkür ederim emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum