Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 15:32:46
EUR 34.7900 15:32:46
USD 32.5138 15:32:46
ALTIN ONS $2316.6100 15:32:46

Grafiği gönderen: CoDeX©

btc 'nin yükseliş sebeplerinden birisi FDA tarafından verilen onay ve yapılan duyuru, A.B.D borsalarının ve BTC'nin yükselmesini tetikleyen ana etmen olarak gözüküyor ve geçende belirttiğim gibi yüksek miktarda BTC borsalara taşınması olarak göze çarpıyor.. Fiyatın yükselmesinden sonra genel kripto para piyasa hacmi 198 milyar $'a kadar yükselirken 200 milyar dolar lık eşiğin aşılmasına az bir fark kaldı.. BTC dominans ise hala sunanlık olarak %de66.5 seviyesinde..

Gelelim genel olarak BTC'nin durumuna;

BTC 7.000$'lık hatta BİTSTAMP'a göre 7236.39$'a kadar bir ivme yaptı ve grafiklerle de bu hafta üzerinde durduğum seviyenin de üzeri hedefine ulaşmis oldu.. BTC fiyat seviyesi şu anda hala bir düzeltmenin icinde olduğu görülmekte ama hacim yükselecek görüntüsü de var ve aşağıda görünen ilk 6.623$ kısacası 6.650$ ve 6.500$ civari desteği test edebilir.. BTC, özellikle 6.800'in üzerinde kalması ve 6.980$ ve haftalıkta MA100 7.100$ direnc seviyesinin oldukça üzerinde bir alim gelmesi halinde de ivme yapması beklenebilir..

BTC dün aşağı seviyelerden düzeltme yapmadan önce 7236.39$'lık seviyeyi test etti ve BTC'nin saatlik grafiğinde ise gözüken 6.700$ destekli önemli bir yükseliş çizgisi de var.. BTC yukari ivme başlamadan önce 6.530$'a kadar bile bir salınım yapabilir ve burada gözlemlenmesi risk almak isteyenler 6.650$-6.500$ civarından 6.400$ stoplu deneyebilir.. Dün, BTC 6.500$-6.650$ direnç seviyelerini kırdıktan sonra da, daha yüksek seviyede ki 6.800$-6.850$'dan başlayan birçok önemli direnci kırdı ve şuan hala bir düzeltmenin içerisinde de olabilir..

BTC dün 100 MA'nın çok üzerine çıktı.. 7236.39$ civarında yeni haftalık bir yüksek seviye oluşturmuş oldu ve şu anda 6.850$'in üstüne çıkmaya cakismakta.. 7.000$ seviyesini ve son zamanlarda görülen artıştaki FiB geri çekilme seviyesini grafikte de görünen 6137.71$ en düşük ve en yüksek dün 7236.39$'a çıkarmış bulunmaktadir.. BTC suan 6.800$-6.850'lık civari destek seviyesinin üzerinde tutunmaya çalışıyor görünüyor.. 

Ancak düşüş 6.700$'lık seviyesinin daha altını şimdilik test etmemis.. BTC fiyat seviyesi olarak ve grafikte belirttiğim üzere 6137.71$'dan en düşük ve 7236.39$'a yükselen %de50 FiB geri çekilme seviyesi de güçlü bir destek görevi de görebilir.. Fiyat eğilim çizgisi desteğinin ve 6.700$'ın üzerinde kalamazsa eğer, düzeltme seviyelerini grafikte de belirtilen seviyelerde de devam edebilir.. Ana destek şimdi, boğaların gelecek anlarda güçlü bir reaksiyon göstereceği 6.500$'lık alanda..

BTC, 6.500$ arası 6.700$ destek seviyelerinin üzerinde kalmaya devam ettiği takdirde, ihtimal dahilinde olaraktan daha yüksek yani 6.980$-7.000$ ve daha üstünü yeniden deneyecek olmasidir.. İlk önemli direnç 6.850$'in üstünde kalici olmasını beklemek gerekebilir.. BTC eğer ki, 7.000$'in üstünde kalici olması halinde 7.100$ ve ardından 7.300$ direncine kadar çıkması olacak ve bunun daha üstünde ise 7.500$ direncine doğru gitmesi olacaktir.. Saatlik MACD, düşüş bölgesinden yavaş yavaş yukarı ivme kazanıyor görünüyor.. RSI ise suanda hala 50 seviyesinin üzerinde kaldığı sürece alimlarin geleceğini gösterir duruyor..
Bol kazançlar..

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Abi cok cok teşekkür ederim zararı azalttım Allah razı olsun

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rica ederim, bol kazançlar, fırsat olunca yine güncel olarak bilgilendirmeye çalışacağım..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Altyorumda ki destek- direncler takip edilebilir ve sabahta belirttiğim gibi 6.850$'in üstünde günü kapatmadigidir..

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Inşallah zararda kim varda çıksın, bilgin olsun zararda değilim 2012 de aldığım btc ler duruyor kactan aldigimi sen düşün derim :P , sadece trde Bir kac yer saatim parayı btcye gomdum

BeyazKuzgun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

İnşallah abi hep beraber zarardan çıkalım :)

cheffikretfidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Allah bir daha göstermesin tek coin btc bundan sonra :)

berat21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Btc niye almadınız ki en sağlami

berat21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

berat21 ()

abi sen o kadarla ciktin ben 40 bin zararla ciktim xlm den ömrümü yedi 6 ayda

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Bende 9 bin dolardan btc aldin 3 ay dir bekliyorsun sandım ilahi ha iyi yapmışsın rahat kurtarırsın

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

10k seviyesinde full xlm girmiştim 3 aydır hareket yoktu sıkıldım 2.5k zarar var önemi yok çıkartırım abi :)

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

9 binden aldığını söylemiştin ondan dedim :P okadarsa super onu rahat çıkartırsın

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

2.5k zararım var abi 12k nerden çıktı :))

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Xlmdeydim abi kurtuldum rahatım :)

Kaan14531995 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Abi çok sıkıldım 3 aydır hareket yok xlm deydim ondan kurtuldum 2.5k zarar var toplarım :)

Denizseda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

12 bin tl zararın var çıkarırsın ama sabır et ; ) kazancin bol olsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Düşecek demiyorlar tam olarak keşke bekleseydin 4 saatlik kapanışı

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

Valla kardeşim hayırlısı olsun ne diyem ebn şahsen bi sefer doğru yerden satış yaptım 8 binde 370 giderken ondan başka hiç bizmn doğru yrden satıp alamadım ozmnki aldığım miktar elimde olsun yeminle uygulamayı silerim beklerim umurssamam işime gider gelirim

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Psikoloji iyi ya ben çıkartırım o parayı şuan düşecek diyor hocalarımız iyi yerden sattım 6900 küsürlerden :)

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Sattım abi :) 3 ay dayandım yeter

Kaan14531995 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Isın zor allah kolaylık versin paylaşım yapan 3 kişininin analizleri çok iyi takipte kal al sat yaparak dikkat et psikolojine de dikkat et

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

3 ay oluyor şimdi sattım btc düşerse al sat yapıcam :)

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

Kardeşim ben dahil biz gibiler al sat haram bize alıp bekleyeceksin ben nezamn al sat yaptıysam hep kaybettim aldığımı bekleseydim şuan İnankı bu yükseliş leri gördükçe zararı hiç umursamadım
Birde elindeki miktarın alıp satarken azalacaginida düşün bence

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Toparlarsin ama 2012 den beri btc deyim cok yuksekten girmissin nezaman almıştın sora bilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Teşekkür ederim hocam uygun yerden zararına çıkabilirsem al sat yaparak geri alabilirim umarım :)

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Amin kardeşim :) 3 aya yakındır bekliyoruz :))

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı günler kardeşim, zamanin varsa desteklerden al direnclerden sat işin en uygun olanı budur ve al- sat piyasaya heyecan kat, miktar arttırmaya çalışabilirsin, gerisi sana kalmış..

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

10 k dan terstemisin allah sabir versin

1BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Hocam hayırlı günler :) bir sorum olacak bir çoğumuz 10k lardan coindeyiz bu seviyeler de zararına satıp al sat yaparak zarar ettiğimiz parayı çıkarmaya mı uğraşalım yoksa sabırla bekleyelim mi ? Şimdiden teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Alım için beklşyelğmmi Hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum