Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 12:01:48
EUR 35.0253 12:01:48
USD 32.5844 12:01:48
ALTIN ONS $2347.8500 12:01:48

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
usd grafikler 4
Son bir grafik kalmış Fibo seviyeleri

1H

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Sizin 6.62 deki kırmızı mum 6.60 da bitti mi hocam yoksa aşağı kesmeye devam ediyor mu.

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Teşekkür ederim hocam benim o dört saatlik grafik çalışması sona erdi zaten
Çan eğrisine çalışıyorum şu an

bilginize ilginize yüreginize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCAN34 ()

teşekkür hocam

3BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Arkadaşlar merhaba,

Bir an kendimi "Çok güzel Harketler" deki eşofmanlı hoca gibi hissettim :) Herkes bir soru sormuş cevap bekliyor. Bir saat uzandım ancak biraz rahatlayabildim. Bu gidişle bilgisayara sarılıp yatacağız galiba
@MEMOCAN34 Grafik guncel. Şu an ara dirençlerde dalgalanıp duruyor.

1H

@Asekan_ öyle bir soru sormuşsun ki sanki doğa ustu güçlerim var. Net bilsem şimdi dolarlardan yastık yapmıştım. Sade sunu diyebilirim 1H larda RSI 30 lu seviyelere yaklaşmış ama 4H taki RSI a bakınca sanki biraz daha gidecek yol var gibi gözukuyor. AMa bellin olmuyor biliyorsun bak bu sabah bir olay oldu 5 dk da dolar 6.70 lerden 6,59 lara intihar atlayısı gibi indi. Normal durumda MACD deki kesişmeler aşağı yönlu devam ederken 1H ve 4H grafiklerdeki RSI seviyelerinin 30 ların altında seyrettiği dibe en yakın seviyelerden alış yapmayı denemeye çalışacağız. Şimdilik durumu bu kadar soyleyebilirim.

@Heptersde grafik Fibo değerlerini icade ediyor. Fibo nedir diye sorarsan alfabenin harflerinden a harfinden anlatmaya başlamak lazım. Senin için basitçe fiyatlar inerken veya çıkarken dolaşıp bekledikleri merdiven basamakları gibi diyelim. Buralara basarak inip çıkıyor beya bu basmaklarda oyalanıyor. Öyle duşun. Bir yere dönmuyor 6,3 ila 5,9 arasında gidip geliyor şu anlarda.

@MEMOCAN34 Asekan ile aynı soruyu sormuşsun. yukarıda cevapladım.

@Hurşit8231 bey bir suru grafik paylaştım. EMA lar da mı, MACD de mi Bollinger demi RSI da mı diğer indikatörlerde mi, Fibo da mı hangisinde bir şeye takıldınız çözemedim. Şöyle yapalım paylaştığım grafiklerden ilgili olanı bulun tam onun altında yorum yazarak sorun. Bir daha bakalım.

Valla grup terapisi gibi oldu. Umarım herkese faydası olmuştur. Bir tek Hurşit beye çözum olamadık onu da çözeriz sanırım.

YTD
Hepinize bol şans dilerim.

MEMOCAN34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCAN34 ()

hocam düşüş kaça kadar gider

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

İniş bir muddet daha devam edecek gibi.
Hayır bence duzeltme değil soluklanıp tekrar inecek gibi.
Nereden doneceği şu an net değil iniş gözukuyor. Buna sonra bakalım.
YTD

Bol şans dilerim

pisherif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heptersde ()

Ne diyor bu grafik yukarımı dönüyor usta

0BeğenmedimŞikayet

Asekan_ ()

Evet hocam nerden dönecek .?

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCAN34 ()

hocam bari bu grafik geçerli olsun

0BeğenmedimŞikayet

pisherif ()

ongorunuz nedir?
bu duzeltme mi?
nerden doner?

0BeğenmedimŞikayet

Aveste ()

tam gaz sana katiliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum