Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 02:16:54
EUR 34.9323 02:16:54
USD 32.5773 02:16:54
ALTIN ONS $2317.1300 02:16:54

Konu: farklı bir örnek- eğitim amaçlı

⭐⭐prajna ()
Ons

Fx için eğitim amaçlıdır..

teksar tersine teper teoremimiz için farklı bir örnek..

tek sar karşısına 2 sar aldıktan sonraki bar işlem açılır.. tek olan sar yukarıda olduğundan mavi ok un olduğu zaman diliminde aşağı yönlü işlem açılabilir..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

xagtry;
Bir örnekde burdan gelsin usta

0BeğenmedimŞikayet

Mgold ()

Tesekur ederim prajna cevap verdigin icin egitim icin yaziyosun bende biseyler ogrenmek icin soruyorum

Mgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mgold ()

Merhaba hocam Sar nedir bar nedir

0BeğenmedimŞikayet

dost45 ()

''... sonuç ; 750 gr altın o zaman zarar ettim. ''

Çok yanlış davranışlar...

bende çok minik bir karla nakite geçtim , zaten 5-6 hf da faizde o kadar getirirdi.

Kalsaydım çok daha iyi olacaktı

İki grafik çizip milletin gözünü boyayanlar var

EBUBEKİR_BABASI2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EBUBEKİR_BABASI2929 ()

siteye yeni gelen arkadaş. bakıyor adam birşeyler çiziyor. grafik falan. sonra onunla hareket ediyor. geçmişte bende yaşadım. mustermo vardı. bende birşey biliyor zannettim. sonuç ; 750 gr altın o zaman zarar ettim.

dost45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dost45 ()

''geçmişte yanıldığını biliyorum. kızdığım noktası emin konuşması. yoksa hepimiz yanılıyoruz. ona hiç kızmıyorum. onun aklıyla hareket edenlerde suç yarın gelir game over der. sende elindeki tl ye bakarsın. ''

Maalesef bende o yazıların mağduru oldum. Elimdeki altını sattım TL de bekliyorum.
TL her gün eriyor neyseki az birazı ile borsaya girdim kar ettim

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Abi ben bitane buldum ama ters tepmemiş kafam karıştı altta 3 sar çıkmış 2. Sardan sonraki mumdan düşüş yerine yükseliş başlamış

0BeğenmedimŞikayet

EBUBEKİR_BABASI2929 ()

geçmişte yanıldığını biliyorum. kızdığım noktası emin konuşması. yoksa hepimiz yanılıyoruz. ona hiç kızmıyorum. onun aklıyla hareket edenlerde suç yarın gelir game over der. sende elindeki tl ye bakarsın.

dost45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dost45 ()

''Ons için prajna yorumu (3 hafta önce)
Dostum 1586.60 dan sell açtık''

prajna çuvalladı mı diyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

EBUBEKİR_BABASI2929 ()

Ons için ebubekir2929 yorumu (3 hafta önce) Cevap yaz
Ons için prajna yorumu (3 hafta önce)
Dostum 1586.60 dan sell açtık

https://altin.in/prajna/

https://altin.in/ebubekir2929/5 DAHA öncede ustanı uyarmıştım. 1586 da seell dedikten sonra 1703 e gitmişti

hayabusa55 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum