Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 02:32:09
EUR 34.8730 02:32:09
USD 32.5563 02:32:09
ALTIN ONS $2323.1450 02:32:09

Grafiği gönderen: Savaş006

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Arifmsgl ()

Abim hayırlı akşamlar tecrubenize dayanarak soruyorum buralardan gümüş almayı onerirmisiniz, yoksa tekrar bı düzeltme gelir mi :)

Savaş006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ha_ka ()

Demir nerde satılıyor

0BeğenmedimŞikayet

Arifmsgl ()

Allah kolaylık versin abim hurda muabbeti olunca bide Ankaralı olunca hurdacı olatak algıladım, kusura bakma abim:) Ankara'nın neresinden abi

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

yok kardeşim ankarada yap satçıyım. balıkesir edremitte ruhsatım çıktı orda başlayacaz inşallah

Arifmsgl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arifmsgl ()

Abim meslek hurdacılık mı, :)meslekler aynı galiba

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

sağol kardeşim. bol bereketli hayırlı kazançlar

nur33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbo063744 ()

Aynen kardeşim bu aralar piyasa acayip sıkıntılı

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

evet kardeşim.20 tonda 3 bin tl karla demir aldık

İbo063744 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Allah kolaylık versin inşallah işiniz rast gitsin

3BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

kardeşim bu işler böyledir işte.3-4 kere al- sat yaptırdığın, kazandırdığın insanlar bile hep açığını ararlar. alışkınız biz bunlara. yaş oldu 45 ve 19 yaşımdan beri ticaretin içindeyim. bak senin gibi bir hanımefendi bile alaycı bir üslupla bu soruyu sorabiliyor. ben kimseye alma- satma demeim. kendi beklentimi yazdım hep. şu an full tl deyim. şu saçma yükselişte de alım düşünmüyorum. doların gücü ile zar zor 3,08 bir gr gümüş var tabloda.2.80 e düşecek derken vebal almak cümleniz çok hoş değil... beklediğim rakamdır. her neyse. BU İŞLERDE ASLA ERKEN KONUŞMA. HER ZAMAN DEİĞİM GİBİ AL- SAT KARINA BAK KARDEŞİM. BEN BEKLEDİĞİM RAKAMLAR GELMEDEN VE/VEYA PİYASA OTURMADAN ALMAYACAĞIM. HAYIRLI KAZANÇLAR KARDEŞİM

Hazalsevil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbo063744 ()

Baya düştü evet demir hurda felan

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

kardeşim 2 gün önce yazdığım gibi artık çok fazla yorum yapamayacağım. iş başlıyor. edremite geldim , inşaata demir aldım.3,150 den 3,000 e düşmüş. fırsatı kaçırmayayım dedim. full tl deyim şu an. böyle bir piyasada hiç bir mala girmek istemiyorum. çok şükür, son 2 haftada 8-10 al- sat la güzel paralar kazandık. dikkat iyidir. sayfaya bugün 2-3 kere baktım. her kes inşallah tedbirli olur. görüşmek üzere.

nur33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Nerelerdesiniz hocam

2BeğenmedimŞikayet

Hazalsevil ()

Hala 2.80 ni bekliyorsunuz siz :)fişekçi diye birilerine sürekli sizler yazdınız vebal alıyorsunuz dediniz siz 2.80 ne düşecek diyerek vebal almis olmuyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

emrekocak ()

Zen o uzman geçinenlere pek kulak asma. Bol keseden çoğu sallıyor. Düşecek alım yapmayın der ama kendisi alırken yazmaz satarken pat diye yazıverir. Hayali uzman...

docan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ugurerdal12 ()

Kactan almıştın

0BeğenmedimŞikayet

docan ()

Helal olsun valla. Bende 34k vardı al sat yapmayin. Diyen uzmanları dinlediğim için göz göre göre 5 bin kaçtı ve ben sadece baktım. Bir haftadır

0BeğenmedimŞikayet

Eses58 ()

Güle güle harca.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

alın alım satım... yalan diyenlere

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum