Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0664 02:23:29
EUR 34.8048 02:23:29
USD 32.6133 02:23:29
ALTIN ONS $2380.4850 02:23:29

Grafiği gönderen: CoDeX©

ETH uzun vadeli 3'gen oluşturuyor görüntüsü mevcut görünüyor.. ETH bu hafta sonu kısa vadeli bir 3'gen formasyonundan kopmuştu, ancak konsolidasyon aşamasını genişlettiği için uzun süreli 3'genden destek almis ve ETH 123.27$'a kadar düşse de, ancak dün 130$'ın üzerine çıkmak için trend çizgisinden geri dönmüş ve şuan burası destek konumunda sayilmakta.. Şimdi üst sınırda güçlü bir dirençle karşı karşıya ve yine de daha yükseğe çıkmak için bunu kırmak zorunda kalacak olmasidir.. ETH kısa vadeli fiyat tahmini ise yukarı yönlü, ilk direnç seviyesi 135$.. Bunu hemen üst sınırda 140$'lık direnç seviyesi izliyor.. Bunun üzerindeki direnç seviyeleri ise 146$ - 150$ 155$ ve 166$'dir.. Düşüş durumunda ise ilk destek seviyesi 130$ ve 128$.. Bunun Altın da, 3'genin alt sınırının güçlü bir destek sağlaması beklenebilir.. 3'genin altındaki destek seviyeleri ise sırasıyla öncelik 125$ - 120$ - 110$ ve 105$'dır.. RSI saatlikte 55 seviyesinin yakinlarinda, ancak boğaların hala piyasa momentumunun kontrolünü ele geçirmediğini göstermek için hala altında duruyor.. Yukarıdaki bir kırılma kuşkusuz ETH'un bu konsolidasyon modelinin üzerinde yükselmeye başlamasına yardımcı olacak ve btc 'nin durumuna göre takip edilebilir arkadaşlar..

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mhsn_stln ()

Hemen inceliyorum hocam

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@mhsn_stln ETH altyorum ve grafikte de kisa- orta vade için hazırlamıştım inceleyebilirsin..

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

teşekür ederim sağol

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aynen dostum en azından XRP'den daha volatil olduğu ortada majörlerden..

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

eyvallah kardeşim ben uzun süreli bekliyecem hayırlısı uzun süreli mantıklı bir coin etr diilmi

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@fırat33 ETH altyorumda, destek- dirençler ve yorumlari inceleyebilirsin kardeşim..

0BeğenmedimŞikayet

Kobra23 ()

Teşekkürler hocam ?

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

4 saatlikte 0.96$'a kadar geri çekilmeler normal karsilanmali bilgine..

Kobra23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

Kobra bu neye döndü biliyor musun çiftçi ekim ve ürünler için yağmurun yağmasını, balıkçı havanın berrak olmasını fırtınadan uzak olmak istermiş. bana kalırsa çakılsa da aşağıdan 10 tane btc alsam:)))

0BeğenmedimŞikayet

Kobra23 ()

İnş çakılmaz hocam

ERCNAL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kobra23 ()

Teşekkürler hocam düzeltme ile kaça çekilebilir

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

İyi akşamlar, @Kobra23 altyorum WAVES için geçerli bilgine..

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

çıkacağı kadar çıktı btc çökerse hepsi yere çakılır

0BeğenmedimŞikayet

Kobra23 ()

Hocam hayırlı akşamlar wawes fomo yaptı az önce sanırsam .. wawes halkında yorum alabilirmiyim sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Architect3d ()

Cook sağol bende zaten yüklü var alım yapmıştım 0,90USD analizin için tekrar teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

1-4 saatlikte şuan ortalamalarin üstünde pozitif görünümde ve 0.92$'da kalması haftalik grafikte gözüken 1.37$'a kadar çıkması olacaktır şuan 1.01$'da direncin üzerinde kalması önemli ve 1.16$'a kadar çıkması olacaktir ve altdestekler 4 saatlik grafikte 0.90$ 0.87$ 0.85$.. 0.825$'a düşerse orta vadeli alım düşünülebilir.. RSI şuan aşırı alimi gösteriyor 1.10$'a kadar çıkıp düzeltme yapabilir bilgine..

Architect3d için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Architect3d ()

Ustam bende Wawes var ne dersin burdan satılır mı acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum