Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 16:51:48
EUR 34.7748 16:51:48
USD 32.4684 16:51:48
ALTIN ONS $2337.9850 16:51:48

Grafiği gönderen: brave__heart

yanlış anlaşılmasın sitede bazı arkadaşların grafikleri yanlış bilgi obo ve tobo olması için desteklere vede dirençlere deymesi lazım altta kalan veya uste kalan obo olmaz. buna aldanıp yanlış bekleyen arkadaslar olmasın . örnekler

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

biliyorum herkesin gorusu ben surekli yazarım herkese de cvp veririm biri bana bişey soruyosa değer verdiğindendir ben ona geri donusum yapmazsam nezaketsizlik yapmış gibi olururum diye dusunuyorum. ancak yazdımda alıyımı satıyımı diye sorulara cvp vermiyorum uyardım da:)

BEYNAS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Helal olsun rüzgar bey ne demek :)sizin gibi değerli hocalardan bilgi alabiliyoruz inanın bazı hocalar dönüp cevap bile vermiyor buna da rast geldim. o yüzden Rabbim işlerinizi rast getirsin.

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

helal olsun ne demek sizde helal edin. ben gecen dolardan gectim 1.250 civarından suan 14.20 duruma göre yapıyorum aslında cok dusen vede tlye cıkmamdan daha cok getirisi varsa ona göre yapıyom. doları mesela 6.55 de gectim tl ye cıksaydım aynı yerdeydim gumusse gectim bayagı kar yazdı.

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

rica ederim

qoranasavar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Hakkınızı helal edin size çok sorum oldu. bıkmadan cevap verdiniz. peki siz bu güne kadar parite mi tl bazlı mı yaptınız bu güne kadar yatırımlarınızı

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

teşekkürler silinen bilgiler tazelensin :)

0BeğenmedimŞikayet

Ceyrancı_ ()

Tamam sağol hocam bir kaç grafikte böyle oluşumları gördüm kafama takıldı

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

hayrılısı abi inş gönlünce olur

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ceyrancı_ ()

Tamam sağol hocam bir kaç grafikte böyle oluşumları gördüm kafama takıldı

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

ben de tl bekliyom şahsen :) 05 06 şutlarım anlık güzellik yaparsa

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

ben dolara gecmeyi dusunmuyom abi tlye gecerim gecersemde

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

tmm dır geçiş rakamı aklından neresidir

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

yok abş ben bi yere gecmedim sorunca pariteyi açıklama yaptım sadece

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

dostum suan bil yok elimde unutmazsam akşam eve gittiğimde bakarım olurmu

Ceyrancı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceyrancı_ ()

@brave__heart hocam hayırlı günler rasyo günlük grafiğe bakabilirmisin 2 adet siyah mum var genelde bu mumlardan sonra düşüş olmuş bu siyah mumların açıklaması nedir netten bulamadım tam olarak

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

kardeşim gümüşü usd yemi geçtin sen

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

0.45 üzerinde geldiğinde kazanmış dolarınızı arttırmış olursunuz. ama dolar bazlı tl bazlı bilemem o anki dolar kuru önemli yada meblanız.
atıyom 10000 dolarınız var 0,45 den gectiniz. 22.222 gram gumus yapar
siz tekrar 0,50 den dolara geçerseniz 0,50*22,222=11111 yani 1111 dolar arttırmöış olursunuz.

0BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Rüzgar bey size bir sorum olacak ben normalde tl bazlı gümüş alıp sattım. Şimdi eşim de 10.000usd var örnğ. baktığımz da fx te .0.45 aldığımızda 0.50 olursa mı kazanırız yoksa ters parite mi olur yani düşünce mi kazanırız. bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw dostum elimizden geldiğince
@yukselll amin kardeşim inş hayırlısı
@BEYNAS @sablrsablr rica ederim.

EfsanEmrE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EfsanEmrE ()

Emeğine sağlık dostum:)) senden beklenen hareket insanlara biseyler öğretmek istiyorsun herkes adına teşekkür ederim like:)))

1BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Rüzgar bey benim gibi acemiler için güzel çalışma olmuş teşekkür ederiz. ?

0BeğenmedimŞikayet

sabIrsabIr ()

Teşekürler datama ekledim

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

dostum bişeyinden değil bazı arkadaşlar obo tobo diye atıyor yanlış olduğu için nacizane bilgi amaçlı yazdım

qu7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

qu7 ()

yani ne olacak şimdi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum