Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:40:13
EUR 34.9839 16:40:13
USD 32.2051 16:40:13
ALTIN ONS $2414.8350 16:40:13

Grafiği gönderen: bayx

bayx ()
Gümüş
Gümüşte bir

grafikte görülen kural ihlalini eninde sonunda düzeltecek tir.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

hocam bakıyorum zaten ama çok teknik yazdıkları için emin olamıyorum. şimdi 2,7 e al emri verdim o seviyelere inmesi çok zor ama en azından inerse geri çıkması da zor olmaz diye düşündüm

bayx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Takip et:strategicaltrade

@underzero bu değerli hocaları takip et. ben öyle yapıyorum.

Asla vazgeçme.

efeberk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

hocam çok sağ olun ya peki bunları kontrol edip takip edebileceğim, grafik kaydedebileceğim site vs var mı bildiiğiniz?

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Şu şekilde destek bir seviyenin saatlik veya günlük kapanışlar düşerken yapması anlamındadır
Yükselirken bir seviyenin üzerine saatlik ve günlük kapanışlar yapamaması direnç olarak kabul edilmektedir.
Destek 2920_2880_2790
Direnç 2970_3.07_3.18 gibi.

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

Destek ve dirençleri nasıl okuyabilirim bu arada grafifkte?

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

aynen sormak istediğim buydu hani yarısını nakit olarak tutup duruma göre kullanmak gerek gibi (ilk defa parçalı al sat yapacağım o yüzden sordum, teşekkürler)

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Evet genel anlamda doğru 50 bini 5 parçaya böl desteklerden al eğerki buraya dikkat 3.07 geçerse yine al parçalı bulutlu; )) 50 bin elinde her zaman kalsın anti şok larak

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

ya herkes bütçesine göre alır ya ben zatenn soruyu örnek amaçlı sordum ve sorumdaki maksat hani paranın yarısına dokunmamak nolur nolmaz ani düşüş olursa alıp ortalamayı düşürmek için.

geleneksel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

geleneksel ()

5 kg para mı kardesim 15.000 liralık alıyorsun en iyisi 3 kademe bence 30.000 tl ytd

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

panik yapmıyorum da fikrim nasıl sizce örneğin 100 bin liramız var diyelim 5 kilo parça alayım diyorum sonra düşerse bir 5 ya da 10 daha duruma göre ve bunların toplamda 50 bin olacak ya 50 bin de nakit olarak kalsın diyorum mantıklı mı

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Sakın anlık dalgalanmalardan etkilenme strateji şu hem alım pozisyonundayım hem satım parçalı al parçalı sat. oyunun dışında kal. dışarıdan seyret reaksiyon gerçekleşsin asla panik yapma su gibi berrak ol toprak gibi vefalı :)))

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

ben de uzun vadeciyim normalde ama çok bekletiyor sanki biraz?

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Üstadım gümüş Kontak perçin yapıyorum
Sanayide Türkiye'dee sayılı bu işi yapan firma var çoğu Çin'den ithal ediyor. biz şuan belki inanamayacaksınız ama talebe eski şiparişlere yetişemiyoruz aynı zamanda ihracatta var. bende bu işi 2007 den bu yana yapıyorum.

Cpt_Safa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Evet bu soru benimde kafamı çok kurcalıyor kaçtan çıkarım ki sonradan alım fırsatı versin şahsi fikrim 3.18 den önce kesinlikle ve katii gram satmam 3.18 satmak istememin sebebide yukarıda çok terste bekleyenler var. Bu seviyeden bir 10 k çıkabilirim kardeşim. yanlız benim gümüşe bakış açım veya yatırımcı mantığım sizinki ile örtüşmeyebilir. Ben uzun vadeciyim. işim bu.

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

kaç olunca satmayı düşünüyorsun hocam mesela :) ben de 2.56dan aldım

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

Nerde hangi alanda kullanılıyo bu gümüş. Arzı çok talebi düşük sanirim.

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Psikoloji ile oynuyorlar zorluyorlar işlem hacimleri çok düşük şuan pek fazla bir şey beklemek hayalcilik olur.

Cpt_Safa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Arkadaşım ben en son parçalı alımımı 2925 yaptım dikkat et parçalı alım candır. teknikçiler 2949_2970 leri pivot bölge yani karar bölgesi olarak belirtiyor. bunun üzerindeki haftalık kapanışlar 3.04_3.07 yükseliş potansiyeli sinyalidir. ben gümüşü 3.00 altında bu keskin düşüşe kadar almayı bırak kapıyordum halen öyleyim:)))

Gold_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

Satmadık bekliyoruz ama çok bekletti.

0BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

Bu iyi geldi sagol

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

Kardeşim kaçtan alım önerirsin acemiyim fikrini almak istedim madem bu işin içindesin

0BeğenmedimŞikayet

MhoFy ()

İnşAllah dostu

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Fuul gümüşteyim asla vazgeçmeyin 2.55 ten aldıklarım (10k)duruyor. Bu işin içindeyim haftalık 20 kilo gümüş işliyorum (sanayide) yeşil hacimli mumlar yakacak inşallah.

MhoFy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Geçmiş bunu doğrular niteliktedir. girecekkk

Nightmare116 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MhoFy ()

Bi kıramadık ama Yani kısacası 90 bandına geri çekilme ihtimali var değilmi ? Genelde bekleniyor ama çok oyalandı burda.

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Rasyoo 105 altına düştüğünde destek kırılır. kardeş dolayısıyla ilk hedefimiz 114 desteği

MhoFy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

İnş. O kanala girer de rahat ederiz

1BeğenmedimŞikayet

MhoFy ()

Yani 90 bandına gerimi geleceğiz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum