Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0677 01:42:21
EUR 34.7941 01:42:21
USD 32.5695 01:42:21
ALTIN ONS $2380.1100 01:42:21

Grafiği gönderen: Leon_the_professional

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Ekli grafikte 1584 usd civarında bir destek var. Az önce onu test etti . Grafikteki ilk paralel destek hattı ve fib desteği civarı.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Merhaba, usd alımınız duruyormu

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Tersten bakarsak durum bu. Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

ali_baba42 ()

hocam CAD ve AUD leri hala tutuyor musunuz elinizde

1BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Guzel tespit abi...2 trilyon basti ama abd de 10 tane sirketin zarari 2 trilyon... bence abd avrupada ve ulkemizde nisan ve mayis ayi cok zor gececek... ellerindekileri bozacaklar...

4BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Sabah yazdığım alt yorum çıkmadı sanırım.
@Leon_the_professional

Gram Altın için hunter43 yorumu (3 saat önce) Cevap yaz

Konu: Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Eline sağlık, günaydın.

Ülke merkez bankalarının özellikle de kovboyların parasal geniş- lemeden dolayı en- fla- syon yaratma ve işsizliği önleme amaçlı yaptıkları ve yapacakları hamlelerin yeterli olmayacağı, vir- üsten dolayı işsiz kalan, işe gidemeyen, evden çıkamayan kişilerin harcama yapmayacağı, harcama yapmayınca talep düşüşü ve talep fiyat ilişkisi doğrultusunda fiyatlarda düşüş gerçekleşeceğinden dolayı enflasyon yaratma ve işsizliği önleme amacıyla son 5 yıldır topladıkları Altın rezervlerinin de satılmaya başlanarak işsizliğin önüne geçilmesi için adım atılacağı unutulmamalı diye düşünüyorum.

İçsel meselemiz olarak ise döv- izlerin çözülme noktalarına yaklaşıldığı ve yine işsiz kalan ve evden çıkamayanların kazançları olmayacağından, bireysel yatırımcılarında elinde ki dövizleri daha hızlı bozabileceğini düşünmekteyim.

Selâmlar...

https://altin.in/hunter43

@Leon_the_professional

1BeğenmedimŞikayet

th35 ()

Aynen neticede fikir beğenmeyen ve okumak istemeyen platformda olmamalı demi ...

Leon_the_professional için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Biz sadece fikrimizi yazıyoruz :)

th35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

th35 ()

Tavsiye bekleyenler tavsiye olarak algılasın o zaman hocam boş ver :D

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Onsun dusmesini bende cok acil sekilde bekliyorum... kismet diyelim

0BeğenmedimŞikayet

okasker ()

Aslında haklısınız saldırılarla karşılaşınca insan içindekini bile rahat söyleyemiyor. :) siz böyle devam edin bakmayın bana

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Teşekkür ederim günaydın. Basit bir fikir paylaşımı sadece. Belki sonuç verir.

Sessiz_gemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Aslında biliyor olmanız lazım eski bir üyesiniz. İnsanların 5 krş için ne kadar kü- çüldüğünü gördükten sonra artık gari- banmış zen- ginmiş , almış satmış umu- rumda değil. Eskiden umu0rumdaydı.

İyi günler.

okasker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Gunaydin... elinize saglik..

0BeğenmedimŞikayet

okasker ()

Diyecek söz yok ozaman

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Zerre kadar umurumda değil . İnan tüm kalbimle yazıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Ben ons için düşüş bekliyorum. Ama gram kur sayesinde biraz güçlü kalabilir.

sunayzc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okasker ()

Parası olsa zaten bulur garibim. 30-35 gramla kim danışman olsun adama :)

0BeğenmedimŞikayet

sunayzc ()

grafikten anlamıyorum yükselişmi düşüş mü gösteriyor

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

O zaman paralı danışman bulsun :)

0BeğenmedimŞikayet

okasker ()

İyi de millet tavsiye bekliyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum