Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 04:29:34
EUR 34.7857 04:29:34
USD 32.4376 04:29:34
ALTIN ONS $2335.5500 04:29:34

Grafiği gönderen: _Victory_

⭐⭐_Victory_ ()
Dolar
Ekran görüntüsü almışım ilerde lazım olur diye resimleri temizlerken denk geldi paylaşmak istedim nostaljik biraz :)

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

S_Glass ()

Acil lazım değilse bekle bozdurma. Aciliyeti varsa borcluysan kredi çektiysen kredi borcun varsa emanet paraysa bozdur.

Powershoot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Powershoot ()

Katılıyorum . 47 bin dolar var bugün 23 bin doları 6.54 den verdim . Diğer 24 bin dolar için beklimmi? Bozdurimmi? Sence

S_Glass için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asekan_ ()

Üstad sana bir şey soracağım , abd de Nisa'n ayında enflasyon oranında %6 artış olur ise ülkemizde $ da artış nasıl olur. , Bu sorumu tüm yıldızlı yorumcu arkadaşlara da sorarak yorumlamalarını rica ediyorum. Teşekkürler..

_Victory_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

S_Glass ()

Suan ki seviyesinin kesinlikle altında olmayacak buna emin olabilirsin. 6li seviyelere beton dökmüş olacağız. Aklımda olacağı rakam var ama burda yazamam.

Runo123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Runo123 ()

Ne zaman tarih biliyormusun hacı ne zaman olucak

0BeğenmedimŞikayet

ZEFİROS ()

Umarım 3.95 olurr , bende full dolar alırım ,

forexteki bakiyeme ek olarak...

0BeğenmedimŞikayet

S_Glass ()

İtfa tarihin doldugu gün ki dolar kuru kaç tl olacak acaba :)

ZEFİROS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZEFİROS ()

305 gun kaldı...

Ama bazılarını kuveytte altın alıp satmak için bozdum...

0BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

O seviyelere inmesine mb bile izin vermez o seviyeye inse dolar yabancı yatırıncı doları yurt dışına çıkarır ve daha ucuz ülkelerde yatırım yapar, mb nin doları belli bir seviyede dengelemesi gerekir.

0BeğenmedimŞikayet

_Victory_ ()

bizde bekliyoz keşke gelse :)
malesef dostum öyle bir dünya şuan yok gibi.
bizbize yeteriz para mara yok..

0BeğenmedimŞikayet

S_Glass ()

Yok canım 2.90 olmalıydı bu kadar bol para varken. İtfa şafak kaç :)

0BeğenmedimŞikayet

ZEFİROS ()

Hmmm

Ne yalan söyleyeyim...

Hala 3.95 bekliyorum...

Hemde abd faizleri 0 a indirip , 2 trilyon dolar basmışken...

Aslında şuan 3.90 lı seviyeleri görmüş olması gerekiyordu...

_Victory_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Victory_ ()

Dolar nerden nereye gelmiş o dikkatimi çektide ondan attım ^^

0BeğenmedimŞikayet

ZEFİROS ()

Bu benim yazım...

Bununla neyi anlatmaya çalıştın ?

0BeğenmedimŞikayet

aktay_16 ()

:))) eline sağlık eski toprak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum