Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 02:11:52
EUR 34.7547 02:11:52
USD 32.4761 02:11:52
ALTIN ONS $2321.3750 02:11:52

Grafiği gönderen: senollkaan

[grafik d=12060_GR3e0gju.jpg][/grafik]

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kemal5734 ()

Hocam şimdiden teşekkürler her aldığım kâr yazdı

0BeğenmedimŞikayet

altın2022 ()

şenol bey buradan Altına girilir mi al sat için.370 e çıkarmı düzeltme gelmeden. saygılar.

hocam bana 1 kez bile cvb vermediniz

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Valla maşallah

şogın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şogın ()

Maşallah orta dedin kisa vade de geldi

0BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

tebrikler gerçekleşti

0BeğenmedimŞikayet

altın2022 ()

hocam 343 ne zaman görülür sizce

0BeğenmedimŞikayet

nil87 ()

Altın daha da yükselecek yani ?

0BeğenmedimŞikayet

Samsunsporr ()

3 nisan ne olur hoca

0BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Hocam bizm orta vade 3 gün, sizn orta vadeden kastınız ne kadar?

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Yorumlarınız için çok teşekürler allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Platin yorumu bekliyoruz senol hocam lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Ya_Sabırrr ()

İyi akşamlar Senol bey. Gümüş içinde grafik paylaşmanızı rica ediyoruz. mümkün müdür efendim

0BeğenmedimŞikayet

mosguvenlik ()

Hocam ay sonu kırılımı yukarımı gider

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ons destekli galiba. dolar tl de dusus beklentiniz var. Burasan herkes kendine göre bir seyler çıkaracak.

0BeğenmedimŞikayet

by_badimo ()

Senol bey kisa vadede önceki gibi bir düşüş daha olabilirmi yoksa ufak hareketlerle dola devammi olur. Cunku cok kaybim var korkuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

Gümüş alınır mı efenim bu rakamdan fikir olarak soruyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

Lokman6161 ()

Nisan ayk beklentimiz 348-351 tl

Safakbey54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safakbey54 ()

Hocam 348 diyosun yani

0BeğenmedimŞikayet

Sdr_rdn ()

Orta vade kaç gün yada hafta

0BeğenmedimŞikayet

Kibritçi_Kız ()

Merhaba hocam bu yorumda gümüş için alabilirmiyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum